Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Команда "Сніданку з 1+1" закликає ділитися теплими словами до Кузьми.

17 серпня Андрію Кузьменку, лідеру гурту "Скрябін", який загинув в автокатастрофі, могло б виповнитися 50 років. До цієї дати команда "Сніданку з 1+1" готує документальний фільм, присвячений феноменальному музиканту, та запускає у соціальних мережах флешмоб #зДнемНародженняЧувак. Усі, чиїх сердець торкнулися творчість й життя Кузьми, можуть записати звернення до музиканта із відповіддю на запитання "Що б ти сказав Кузьмі, якби знову його зустрів?".

Найбільш зворушливі та щирі відео, які будуть завантажені до 9 ранку 15 серпня, можуть увійти до документального фільму "З Днем народження, Чувак", який глядачі побачать в ефірі "Сніданку з 1+1" 17 серпня. Проте усіх охочих команда "Сніданку з 1+1" закликає не зупинятися і продовжувати ділитися теплими словами до Кузьми і надалі, аби пам'ять про нього і його музику жила ще довгі роки. Свої відео додавайте у коментарях під дописом на сторінці "Сніданку з 1+1" у Facebook чи завантажуйте на персональних сторінках в Instagram із відповідним хештегом. Обов’язково закінчуйте своє звернення фразою "З Днем народження, Чувак!".

Під час знімань стрічки на запитання "Що б ти сказав Кузьмі, якби знову його зустрів?" відповів  лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук:

"Я просто був би щасливий, от і все... Якби я міг його побачити, тут з нами, я просто був би щасливим. Не думаю, що мало б значення сказане в той момент, - розказав Святослав. - Я думаю, Кузьма мав прекрасне почуття гумору і був вільним. Деколи його, як і всіх шоуменів, заносило. Але зазвичай він дуже тонко відчував та вмів бути чесним з самим собою"

Дивіться перші кадри документальної стрічки:

Нагадаємо, що крім Святослава Вакарчука своїми спогадами про Кузьму у стрічці "З Днем народження, Чувак" поділяться дружина та батьки музиканта, учасники першого та другого складу гурту "Скрябін", музичний критик Ярослав Лодигін, а також гітарист і найкращий друг Андрія – Олег Турко (Лесик).

Прем’єра фільму "З днем народження, Чувак" відбудеться 17 серпня під час ефіру ранкового шоу "Сніданок з 1+1". А також усі кияни та гості столиці зможуть переглянути стрічку  на великому екрані ввечері цього ж дня під час спеціального показу в Кіносаду просто неба "Життєлюб" на Гідропарку.  

Приєднуйтеся до флешмобу #зДнемНародженняЧувак та станьте частиною фільму про свого кумира!​

Вибір редакції