Зеленський про скандальний виступ у Юрмалі: Не ведіться на політичну х*рню

Шоумен розставив крапки над "і" у ситуації, що сталася.

Творець студії "Квартал 95" Володимир Зеленський відреагував на скандал, який розгорівся у соцмережах.

Людей обурили деякі жарти "квартальців" під час виступу команди у Юрмалі на фестивалі Made in Ukraina. На своїй сторінці в Facebook Зеленський пояснив, що колючі вислови щодо української економіки були адресовані винятково нашим політикам, а не нашій країні.

"Жарт, яка викликав бурхливе обговорення не має двох, трьох смислів. Суть проста цієї репризи: досить брати кредити за які відповідати нашим дітям, онукам і тим, хто буде жити після нас і нести відповідальність за всі ті бридкі справи, які творимо ми. Ми – гордий народ, не жебраки. От і все. Більше тут немає інших смислів. Це жарт про вчинки наших вершителів, нашої влади, не про людей і не про нашу країну", - пояснив шоумен.

Зауважимо, що користувачам Мережі не сподобалося, що "Квартал 95" порівняв Україну з "актрисою з німецьких фільмів для дорослих", яка готова "прийняти в будь-якій кількості з будь-якого боку".

Під час однієї зі сцен, Зеленський розповів про нові "принципи" української економіки і зробив це, на думку юзерів, грубо. Оскільки, вважають обурені глядачі, "квартальці" виставили Україну "жебраком", який "випрошує економічні надлишки сусідніх країн".

Залиште свій коментар

Наступна публікація