Зеленський про скандальний виступ у Юрмалі: Не ведіться на політичну х*рню

Шоумен розставив крапки над "і" у ситуації, що сталася.

Творець студії "Квартал 95" Володимир Зеленський відреагував на скандал, який розгорівся у соцмережах.

Людей обурили деякі жарти "квартальців" під час виступу команди у Юрмалі на фестивалі Made in Ukraina. На своїй сторінці в Facebook Зеленський пояснив, що колючі вислови щодо української економіки були адресовані винятково нашим політикам, а не нашій країні.

"Жарт, яка викликав бурхливе обговорення не має двох, трьох смислів. Суть проста цієї репризи: досить брати кредити за які відповідати нашим дітям, онукам і тим, хто буде жити після нас і нести відповідальність за всі ті бридкі справи, які творимо ми. Ми – гордий народ, не жебраки. От і все. Більше тут немає інших смислів. Це жарт про вчинки наших вершителів, нашої влади, не про людей і не про нашу країну", - пояснив шоумен.

Зауважимо, що користувачам Мережі не сподобалося, що "Квартал 95" порівняв Україну з "актрисою з німецьких фільмів для дорослих", яка готова "прийняти в будь-якій кількості з будь-якого боку".

Під час однієї зі сцен, Зеленський розповів про нові "принципи" української економіки і зробив це, на думку юзерів, грубо. Оскільки, вважають обурені глядачі, "квартальці" виставили Україну "жебраком", який "випрошує економічні надлишки сусідніх країн".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: