Зеленський розповів про головну інтригу другого сезону серіалу "Слуга народу"

За словами режисера стрічки Олексія Кірющенка, другий сезон буде складнішим та багатоплановішим від попереднього.

Нещодавно почалися знімання другого сезону комедійного політичного серіалу "Слуга народу" студії "Квартал 95" про чесного і принципового Василя Голобородька (Володимир Зеленський) - вчителя історії, який волею долі став президентом країни і намагається зробити життя в ній кращим.

Режисер стрічки Олексій Кірющенко зазначив, що другий сезон буде складнішим та багатоплановішим від попереднього. Так, у нових серіях буде більше сюжетних ліній та цікавих сценарних поворотів:

"Буде лінія олігархів та боротьби з ними, лінія особистих стосунків, багато ліній різних героїв, окрім президента".

У нових серіях "Слуги народу" телеглядачі ближче познайомляться з родиною свого улюбленого героя Василя Голобородька - його батьками (Наталя Сумська та Віктор Сарайкін) і сестрою (Катерина Кістень). Крім того, відбудуться деякі зміни в команді чесного президента. За задумом сценаристів, у нього з'явиться новий радник.

Слуга народу 2 знімання_1
прес-служба каналу "1+1"
Режисер Олексій Кірющенко

Кожна серія – це окрема частина серіалу. Проте, сюжети повнометражного фільму "Слуга народу", показ якого з успіхом відбувся у кінотеатрах України минулого року, і другого сезону серіалу пов'язані. Так, в новій 24-серійній стрічці, окрім подій, показаних в повному метрі, телеглядачі побачать пригоди президента і колишнього прем'єр-міністра, які передували їм, а також - продовження цієї історії.

Журналістам ТСН Володимир Зеленський розповів про свого героя та що чекає на телеглядачів "1+1" у нових серіях "Слуги народу":

"У серіалі буде кілька "хвиль". Спочатку буде відчуття, що він все програв, потім - відчуття, що він виграв, але головної інтриги – чи буде другий термін – я не розповім. Побачите. Все як у житті".

Нагадаємо, перший сезон серіалу "Слуга народу" з великим успіхом транслювався на телеканалі "1+1" в 2015 році і став одним з найуспішніших телепродуктів осіннього сезону на українському ТБ. Другий сезон комедійного серіалу також можна буде побачити на телеканалі "1+1".

ВідеоУ Києві почалися зйомки другого сезону серіалу "Слуга народу"

Залиште свій коментар