Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський розповів, як вибачатиметься перед дружиною за поцілунок із Брежнєвою

Шоумен не засмучений прогнозованими ревнощами коханої Олени.

Художній керівник студії "Квартал-95" Володимир Зеленський, який не приїхав на московську прем'єру "8 кращих побачень", на собі відчув докори дружини у постійній зайнятості, як і його персонаж у стрічці, йдеться у "Світському житті".

"Цей образ мені дуже близький. Я майже нічого не грав. Моя дружина прямо говорить: "Є проблеми. Ти збираєшся виховувати дітей чи ні?" Я її розумію. Ми знаємо один одного мільйон років, вже не потрібно знаходити якісь форми та натяки, можна прямо про все говорити. Але вона – представниця моєї професії, на відміну від моєї екранної дружини Віри Брежнєвої. Тому вона точно розуміє, що я не гуляю, я точно зайнятий, вона бачить, де я зайнятий, тому поки що вибачає", - зауважив гуморист.

Шоумен розповів і про ревнощі дружини Олени до Віри Брежнєвої, із якою Володимир пристрасно поцілувався у стрічці "8 кращих побачень".

"Так як, Слава Богу моя дружина зряча, Слава Богу мене ревнує – отже любить, звичайно, вона ревнує, звичайно – образиться. У неї фрагментарно, сподіваюся, недовго буде зіпсований настрій. Іноді дружини ображаються на те, що їм наснилося, що ти із кимось гуляв", - зазначив актор.

Зеленський буде згладжувати свою "провину" перед коханою Восьмого березня із "побаченням, квітами та подарунком".

Володимир також розповів, що участь у шоу "Танці із зірками" трапилася йому в нагоді під час роботи над стрічкою, оскільки там він демонстрував па ча-ча-ча.

"Це все непросто, тобі здається, що ти так само круто танцюєш. Але коли ти починаєш танцювати… Я побачив вираз обличчя дівчини-хореографа і одразу зрозумів, що щось не те. Ми із нею пару днів позаймалися і все повернулося: старі рани загоюються, але, як показав досвід, можна все згадати. Але круто відчувати, що ти все ж таки щось вмієш", - підсумував шоумен.

Нагадаємо, Брежнєва покусала за вушко Зеленського у новій фотосесії.

Відео Володимир Зеленський розповів про свою ревниву дружину

Залиште свій коментар

Вибір редакції