Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський спробує кинути дівчину-боксерку у новому випуску "Жіночого кварталу"

Вже завтра глядачі побачать новий випуск гумористичного проекту.

Завтра глядачі "1+1" побачать другий випуск проекту "Жіночий Квартал" від студії "Квартал 95".

Учасниці нового гумористичного шоу жартуватимуть над собою і чоловіками, будуть співати, танцювати і навіть плакати. Олена Кравець прочитає монолог, присвячений "Жіночому Кварталу".

Жіночий Квартал_1
прес-служба каналу "1+1"

"Як довго я чекала проекту, який відразу ж домом стане для мене. Ми порівну ділимо сльози та ролі, на всіх одна пудра, помада й застуда, — почне свій виступ Олена — У "Жіночому Кварталі" ми любимо порядок:  сказано о третій бути – як штик всі о четвертій", - зі сцени повідомить зірка "Вечірнього кварталу".

У гумористичних номерах дівчат візьмуть участь і відомі чоловіки: Володимир Зеленський, Євген Кошовий і чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк. В одній із постановок Вова Зеленський спробує кинути свою дівчину-боксерку Настю Коротку й залишитись живим.

Жіночий Квартал_2
прес-служба каналу "1+1"

"Вово, знаєш, чому я зараз сама тренуюсь? Бо вранці тренеру щелепу зламала. Оце смішна історія, правда?", — такими словами Настя зустріне свого коханого.

До речі, Володимир Зеленський та Анастасія Коротка зіграли пару не тільки на сцені "Жіночого Кварталу", а й у романтичній комедії "Я, Ти, Він, Вона", прем’єра якої відбудеться 27 грудня.

Жіночий Квартал_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, до складу нового гумористичного проекту "Жіночий квартал" увійшли: акторка "Вечірнього Кварталу" Олена Кравець, героїня серіалу "Слуга народу" Ольга Жуковцова, учасниці "Ліги сміху" Анастасія Оруджова, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Валерія Товстолес, Катерина Нікітіна та Олександра Машлятіна, акторка "Вечірнього Києва" і нової романтично комедії "Я, ти, він, вона" Настя Коротка, акторка Молодого театру Анастасія Євтушенко і вокалісти "Голосу країни" на "1+1" Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе.

Творці проекту називають дівчат просто ― "14 подруг Кварталу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції