Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Згадати незлим, тихим словом. Що фани "Гри престолів" пам'ятають про найвпливовішу родину серіалу

За чутками, у сьомому сезоні знову з'явиться зниклий безвісти Джендрі.

Шостий сезон відомого серіалу "Гра престолів" завершився з великим успіхом. А таблоїд "Metro" вирішив нагадати глядачам, яка доля спіткала Баратеонів – головну родину Штормової Межі. Вперше за всю історію серіалу Залізний Трон не обіймає Баратеон. А остання людина, жилами якої тече кров роду, могла загинути, як усі інші представники родини.

Джендрі (роль виконує Джо Демпсі). Один з численних бастардів короля Роберта, і один з тих, хто зумів вижити після "чистки" Ланністерів. Завдяки Давосу, лишився живим після ритуалу Мелісандри, яка силоміць брала в нього кров для своїх заклять. У третьому сезоні вирушив у море, і відтоді його не бачили… Але, за чутками, може повернутися у сьомому сезоні. Якщо він справді-таки виявиться живим, то стане останнім нащадком родини Баратеонів. 

Томмен Баратеон (Дін-Чарльз Чепмен). Вистрибнув з вікна після того, як мати спалила його дружину і, відповідно, невістку Маргері.

Роберт Баратеон (Марк Едді). Придушив найбільше повстання, яке коли-небудь було у Вестеросі, повалив династію Таргарієнів… Потім напився і був убитий диким кабаном на полюванні.

Джоффрі Баратеон (Джек Глісон). Успадкував трон, бо його "батько" Роберт не помітив, наскільки той схожий на маму та свого дядька. На превелику радість чи не кожного персонажа і кожного глядача, був отруєний на власному весіллі.

Відео "Грі престолів" віддали найвищу нагороду "Еммі" серед драматичних серіалів

Мірцелла Баратеон (Нелл Тайґер Фрі). Другу доньку Серсеї відправили задля безпеки в Дорн, що насправді не спрацювало. Закохалася у принца Тристана, але мстива Елларія Сенд отруїла її своїм поцілунком.

Ренлі Баратеон (Ґетін Ентоні). Робертів найменший і гомосексуальний брат. Вирішив, що може претендувати на трон, бо є "найсимпатичнішим". Був зарізаний Станнісом та народженою Мелісандрою тінню. Власне, його племінником-тінню.  

Станніс Баратеон (Стівен Діллейн). Справжній наступник престолу – насправді цього не хотів, але відчував поклик обов'язку. Після довгого та складного шляху був переможений силами Русе Болтона на Півночі. Потім його "прикінчила" Брієнна Тарт, щоб помститися за "справи" Ренлі.

Ширен Баратеон (Керрі Інґрем). Дочка Станніса, що постраджала від "сірої хвороби", але не стала від того менш чарівною. Була заживо спалена власними батьками для заспокоєння Володаря Світла.

Селіса Баратеон (Тара Фіцджеральд). Дружина Станніса, яка, схоже, не переймалася через чоловікові стосунки з Мелісандрою, що було частиною його офіційних обов'язків. Повісилася після того, як спалила на вогнищі єдину доньку.

Союзник родини - Давос Сіворт (Ліам Каннінгем). Один з найближчих до Станніса радників. Виявився поруч із червоною жрицею та мертвим тілом Джона Сноу, завдяки чому воскресив його. Допоміг зібрати північні родини, щоб зайняти Вінтерфел. Коли дізнався, що Мелісандра принесла в жертву принцесу Ширен, викликав Сноу, щоб той стратив її, але натомість прогнав під страхом смерті.

Раніше повідомлялося, що у США на спеціальне обговорення зібралися експерти з дипломатії, економіки та військової справи. Вони спробували з наукової точки зору передбачити фінал фентезі-серіалу "Гра престолів".

Фотогалерея Обережно - спойлер: у Мережі посекундно дослідили кадри нового трейлеру "Гри престолів" (13 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції