Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жертва домашнього насильства Ріанна звинуватила Snapchat у невігластві за образливу рекламу

Співачка обурилася невдалим жартом соцмережі, яка знущається з домашнього насильства.

Барбадоська співачка Ріанна, яку нещодавно заскочили з бойфрендом з Саудівської Аравії, звинуватила соціальну мережу Snapchat у невігластві.

Днями в додатку Snapchat була запущена реклама гри, заснована на жорстокому нападі екс-коханого співачки Кріса Брауна на неї, який стався 2009 року.

Ріанна та Кріс Браун
Архів

Творці гри "Неможливий вибір" вирішили, що питання "Що б ти швидше зробив: вдарив Ріанну або стукнув Кріса Брауна?" здасться смішним. Але, як не дивно, ця реклама не стала кумедною ні користувачам Snapchat, ні самій Ріанні, повідомляє BBC.

Ріанна

Ріанна оприлюднила довгий коментар у Instagram Stories, в якому заявила, що вона "вважає це невіглаством і намагається зрозуміти, в чому справа".

"Snapchat, я знаю, що ви знаєте, що я не дуже люблю вашу програму. Але зараз я просто хочу розібратися, що відбувається. Хотілося б вірити, що це - прояв вашого невігластва, але ж ви не дурні. Ви витратили гроші на анімацію того, що може присоромити жертв домашнього насильства, і перетворили це на жарт! І справа не в моїх особистих почуттях, у мене їх не так багато. Справа в тому, що можуть відчути жінки, діти і чоловіки, що стали жертвами домашнього насильства в минулому, і ті, хто зазнає його зараз. Це вам повинно бути соромно. А ваші вибачення мені не потрібні", - виказала своє обурення Ріанна.

У відповідь прес-секретар Snap Inc сказав, що ця реклама огидна і ніколи не повинна з'являтися на їхньому сервісі.

"Нам дуже шкода, що ми зробили жахливу помилку, пропустивши її через наш процес огляду", - заявили у прес-центрі.

Нагадаємо, Ріанна, коли перебувала у стосунках з Крісом Брауном, стала жертвою домашнього насильства. Браун нещодавно розповів, що вони з Ріанною часто сварилися, співачка могла вдарити екс-коханого, а той у відповідь бив її, за що отримав п'ять років умовно і 1400 годин виправних робіт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції