Жертва Вайнштейна емоційно відреагувала на звинувачення в розбещенні 17-річного хлопця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка запевнила, що не перебувала у зв'язку з Джиммі Беннетом.

Відома італійська акторка Азія Ардженто, яка однією з перших звинуватила продюсера Гарві Вайнштейна у зґвалтуванні, заперечує усі звинувачення в розбещенні актора Джиммі Беннетта.

Як повідомляє видання The Guardian, зірка спростувала твердження про те, що вона мала сексуальний зв'язок з актором Джиммі Беннеттом. Ардженто заявила, що виплачене йому врегулювання у сумі 380 тисяч доларів було зроблено її покійним партнером шеф-кухарем Ентоні Бурденом. Він вирішив заплатити Беннету для пом'якшення "серйозних економічних проблеми Беннетта", а також для уникннення "негативної реклами".

"Я глибоко шокована і поранена прочитаними новинами, які є абсолютною фальшивкою. У мене ніколи не було жодних сексуальних стосунків з Беннеттом", - заявила акторка.

Ардженто також зауважила, що вона і Беннетт були "пов'язані тільки дружбою", але хлопець висунув свої претензії після того, як вона зробила свої власні звинувачення в сексуальному посяганні на Гарві Вайнштейна в жовтні минулого року.

"Після мого викриття у справі Вайнштейна Беннетт, який тоді переживав серйозні економічні проблеми і який раніше подавав судові позови проти власної сім'ї, вимагаючи від них мільйонів, несподівано попросив у мене грошей", - сказала Азія.

Нагадаємо, після інформації про розбещення Азією Ардженто неповнолітніх, прокоментувати інцидент поспішив горезвісний Гарві Вайнштейн. Через свого адвоката скандальний продюсер назвав поведінку акторки неймовірним лицемірством.

Залиште свій коментар

Вибір редакції