Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жертва Вайнштейна Роуз Макгавен послала Бена Аффлека і звинуватила його у брехні

Акторку обурило, що її колега зробив вигляд, ніби раніше не чув про поведінку продюсера.

Зірку серіалу "Всі жінки - відьми", акторку Роуз Макгавен, яка однією з перших заявила про сексуальні домагання з боку Гарві Вайнштайна, обурила поведінка колеги Бена Аффлека.

Актор відреагував на низку новин про діяння кінопродюсера у своєму Twitter. Зокрема Бен написав, що засмучений тим, що людина, з якою він працював, так чинила з жінками. Зірка зауважив, що був приголомшений, дізнавшись цю інформацію.

"Я засмучений і злий через те, що людина, з якою я працював, користувалася своїм впливовим положенням, аби залякувати, сексуально переслідувати і маніпулювати багатьма жінками протягом десятиріч. Нові звинувачення у домаганнях, про які я прочитав вранці, дуже мене засмутили. Це абсолютно неприйнятно, і я запитую себе, що я можу зробити, щоб такого не сталося з іншими. Ми маємо дужче старатися захищати наших сестер, подруг, колег та дочок. Маємо підтримувати тих, хто заявляє про таке, засуджувати таку поведінку, коли ми її спостерігаємо, і сприяти тому, щоби було більше жінок, наділених владою", - написав Аффлек у мікроблозі.

Роуз Макгавен вирішила освіжити пам'ять колеги, та спочатку послала його: "Бене Аффлеку, fuck off" - саме так відреагувала акторка на пост артиста.

Потім зірка нагадала Бену, що мала з ним розмову якраз після того, як Вайнштейн її домагався.

Роуз Макгавен та Гарві Вайнштейн
Getty Images
Роуз Макгавен та Гарві Вайнштейн

"Ти хочеш погратися, тож давай гратися. Чорт забирай: "Я казав йому припинити це робити", - ти ж сказав мені це в обличчя. Перед прес-конференцією, на яку я мала піти після насильства. Ти брешеш", - звернулася до Аффлека Роуз.

Зауважимо, що свої пости Роуз супроводила хештегом #ROSEARMY. Наразі акторка збирає підписи під петицією про те, що The Weinstein Company має повністю припинити своє існування. Своєю чергою компанія намагається усілякими способами врятувати свою репутацію.

Так, Гарві Вайнштайна звільнили з власної компанії, щойно секс-скандал у Голлівуді набув розголосу. Окрім того, The Weinstein Company хоче позбутися прізвища кінопродюсера у своїй назві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції