Жертва Вайнштейна зізналась, що відчувала "найкращий оргазм" від сексу з ним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екс-подруга обвинувачки продюсера виступила у суді як свідок з боку захисту.

Ймовірна жертва Гарві Вайнштейна Джессіка Манн, яка нещодавно у суді розповіла інтимні подробиці стосунків зі скандальним продюсером, як виявилось певний час перебувала з ним у стосунках.

Джесіка Манн
Getty Images
Джесіка Манн на виході із зали суду

За словами колишньої близької подруги Манн Таліти Маї, яка днями виступила у суді, як свідок з боку захисту, стало відомо, що в період взаємин з продюсером Джесіка зізналася, що оргазм від сексу з продюсером у неї був "найкращий з пережитих".

Також Мая зауважила, що Манн в бесідах з нею також називала Вайнштейна своєю спорідненою душею, йдеться у виданні Page Six.

Таліта Мая
Associated Press
Таліта Мая у суді

Цікаво, що минулого тижня Манн заявила у суді, що вона симулювала оргазм під час сексу з Вайнштейном, сказавши йому: "Це було найкраще, що я коли-небудь відчувала", просто щоб  скоріше піти.

Таліта, яка певний час була сусідкою Джесіки по кімнаті, стверджувала, що її колишня подруга схоже, дійсно любила Вайнштейна як особистість.

"Кілька разів вона говорила, що він для неї є спорідненою душею", - сказала Майя, додавши, що Манн ніколи не говорила, що продюсер образив або згвалтував її.

Зауважимо, за свідченнями 34-річної Джессіки Манн Вайнштейна звинуватили в зґвалтуванні, примусі до орального сексу і домаганнях. За словами Манн, Вайнштейн згвалтував її двічі. 

Нагадаємо, восени минулого року газета The New York Times опублікувала розслідування, в якому говориться, що Вайнштейн більше 20 років запрошував актрис в номери готелів під приводом обговорити їхню участь в масштабних проектах, а потім примушував до сексу і в разі відмови погрожував кар'єрі.

Серед жертв скандального продюсера свого часу були знамениті акторки, такі як Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Роуз Макгавен, Сальма Гайєк та багато інших.  В цілому більше 80 жінок звинуватили Вайнштейна в домаганнях.

У травні 2018 року Вайнштейн добровільно здався поліції Нью-Йорка у зв'язку з обвинуваченням у зґвалтуваннях про двох жінок. Гарві був доправлений до суду, де вислухав офіційні звинувачення, сплатив заставу в розмірі 1 млн доларів і вийшов на вулицю з браслетом електронного стеження на нозі.

Згодом з 30-ма передбачуваними жертвами домагань Гарві зміг домовитися про врегулювання конфлікту, заплативши по 25 мільйонів доларів за зняття звинувачень.

Однак незважаючи на численні звинувачення, що пролунали на адресу Вайнштейна від різних жінок, офіційно звинувачення йому наразі пред'явлені по двох випадках: згвалтування, вчиненого ним в 2013 році в готельному номері на Мангеттені, а також в примусі до статевого акту іншої жінки - своєї помічниці Мімі Галеі. 

Наразі у Нью-Йорку відбувається суд над горезвісним продюсером, де свої свідчення вже дали ймовірні жертви Вайнштейна. У своїх показаннях Мімі Галеї та модель Терел Вульф у подробицях розповіли, як Гарві їх ґвалтував.

Залиште свій коментар

Вибір редакції