Жертву Вайнштена звинуватили у брехні, через її нестримні емоції під час суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка розплакалася під час давання показань проти продюсера.

Як не намагався горезвісний продюсер Гарві Вайнштейн призупинити розгляд судової справи, щодо зґвалтувань, суд у Нью-Йорку над ним все ж таки днями розпочався.

Так, за повідомленням видання Variety, під час одного з нещодавніх засідань, ймовірна жертва Вайнштейна Мімі Галеі не стримала своїх емоцій і розридалася під час давання свідчень проти продюсера. Після цього адвокат Вайнштейна звинуватив її у брехні і заявив, що вона не підтримує стосунки з продюсером від жовтня 2017 року, саме відтоді коли це "перестало бути модно".

42-річна Мімі була першою із двоїх жінок, чиї звинувачення призвели до порушення кримінальної справи проти Вайнштейна в Нью-Йорку. Так під час давання показань, вона ридаючи, розповідала, як продюсер фільму перетворив дружню зустріч в своїй квартирі на Мангеттені в липні 2006 року на жахливе випробування, коли він примусово займався з нею оральним сексом.

Мімі Халеі
Associated Press
Мімі Галеі покидає залу суду після свідчень проти Ванштейна

"Він утримував мене на ліжку і займався зі мною оральним сексом. Тоді у мене були критичні дні. У мене там був тампон. Я почувалася жахливо. Я намагалася вибратися і втекти, поки не зрозуміла, що це марно", - розповіла потерпіла та почала ридати.

Цікаво, що вперше вона заявила про зґвалтування Вайнштейна в жовтні 2017 року, а через два роки зізналася у тому, що стала жертвою сексульного насильства з боку продюсера через два тижні після першого випадку Причому за її словами продюсер не примушував її до інтиму.

Вайнштейн зайнявся з нею сексом, в той час як вона нерухомо лежала. На запитання прокурора, чи хотіла Халеі в той день сексу з Вайнштейном, вона дала негативну відповідь. Однак коли захист запитав, чи примушував обвинувачений її до сексу, вона також відповіла "ні".

Нагадаємо, нещодавно Гарві Вайнштейну були висунуті нові обвинувачення в сексуальних злочинах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції