Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жіночий суперфінал "Танців з зірками": чим вражатимуть учасники у прямому ефірі

У неділю, 24 листопада, стануть відомі імена переможців.

Цієї неділі о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться грандіозний суперфінал "Танців з зірками", за результатами якого стануть відомі імена переможців проекту.

Фінал запам’ятається запеклою жіночою боротьбою. Команда шоу підготувала разом з учасниками феєричні постановки. Сюрпризом вечора стануть виступи спеціально запрошених популярних артистів, імена яких поки що тримаються в таємниці.

Упродовж 14 тижнів популярні зірки українського шоу-бізнесу показували свою вправність в бальних танцях в яскравих та запальних номерах, аби в результаті отримати "заповітний квиток" у фінал і довести статус найсильнішої пари вибухового сезону, виборовши кубок.

Аби пари змогли якнайкраще продемонструвати свою технічну підготовку 14 прямий ефір буде поділений на три танцювальних блоки. У першому кожна пара продемонструє їхній прем’єрний номер у проекті.

Так, Анна Різатдінова з Олександром Прохоровим знову "запалять" залу пристрасним пасадоблем з першого ефіру, під час виконання якого гімнастка зізналась, що із "Танців з зірками" вона починає життя із чистого аркуша.

Танці з зірками_5
прес-служба каналу "1+1"

Ксенія Мішина та Женя Кот виконають пристрасний фокстрот під безсмертний хіт Кузьми Скрябіна "Мовчати", який розчулив минулого разу глядачів. А їхній палкий поцілунок та миттєвий ляпас на паркеті здивував усіх.

Танці з зірками_3
прес-служба каналу "1+1"

Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар повторять запальний лінді-хоп в стилі вечірки Гетсбі.

Танці з зірками_4
прес-служба каналу "1+1"

У другому блоці зіркові учасники покажуть свій танець, який став найпопулярнішим на думку глядачів. На третьому етапі пари доведуть свою вправність у "Танці за життя".

Прихильники вже встигли наректи найтехнічнішою парою Анну Різатдінову та Олександра Прохорова. Саме їхні танці досить часто підкорювали суддів проекта, які неодноразово високо оцінювали виступи спортсменки.

Танці з зірками_6
прес-служба каналу "1+1"

Найпристраснішими вважаються Ксенія Мішина та Женя Кот. Їхні почуття та сексуальність були невід’ємною частиною всіх виступів.

Танці з зірками_7
прес-служба каналу "1+1"

А народною любов’ю сезону стала Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар, зворушливі виступи пари не залишають байдужим нікого і завжди супроводжуються гучними оплесками й оваціями.

Танці з зірками_8
прес-служба каналу "1+1"

Чи впораються зірки з надскладним фінальним завданням і хто стане переможцем "Танців з зірками", прихильники шоу дізнаються вже цієї неділі о 21:00, а ТСН.ua пропонує читачам альтернативне голосування у виборі  пари-переможця.

Нагадаємо, у жіночому суперфіналі переможцем стане та пара, яка набере найбільшу кількість балів у сумі за результатами оцінок суддів за всі виступи і глядацького голосування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції