Жіночна Ембер Герд у атласній сукні отримала нагороду за підтримку ЛГБТ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка відвідала церемонію Emery Awards в Нью-Йорку

Голлівудська акторка Ембер Герд, яка досі судиться з ексчоловіком Джонні Деппом, встигає також брати активну участь у світському житті.

Так, днями 33-річна зірка "Аквамена", яка 9 років тому зізналась в бісексуальності, відвідала церемонію Emery Awards в Нью-Йорку, яка цьогоріч була приурочена до 40-річного ювілею організації, метою якої є розширення прав і можливостей ЛГБТ-спільноти за допомогою різних послуг.

На заході знаменитість з'явилась у досить ніжному, жіночому образі. Для церемонії нагородження Герд обрала атласну довгу сукню кольору шампанського. Образ вона доповнила чорними туфлями з лакованої шкіри та червоною помадою.

Ембер Герд
Associated Press

Ембер отримала нагороду за її "пристрасть до поліпшення життя людей на екрані і в реальному житті" і "багаторічну підтримку прав жінок і активну позицію щодо ЛГБТК-спільноти".

Цікаво, що на заході її супроводжував інший активіст ЛГБТК Ніко Торторелла, який також був відзначений.

Ембер Герд та Ніко Торторелла
Associated Press

Варто зазначити, що премія була огранізовано для підтримки людей і корпорацій, які допомагають створювати безпечні і сприятливі умови, в яких всі молоді люди, незалежно від сексуальної орієнтації або самоідентичності, можуть повністю реалізувати свій потенціал.

Нагадаємо, не так давно Ембер Герд знялась у провокаційній фотосесії, в якій засвітила оголені груди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції