Жіночна Тіна Кароль представила неймовірно ніжний кліп зі спецефектами

Співачка випустила відеороботу на пісню "Твої гріхи".

У перший день вересня тренер проекту "Голос. Діти - 3" Тіна Кароль випустила свою нову відеороботу на пісню "Твої гріхи". Композиція стала першим синглом майбутнього альбому співачки, який вийде в 2017-му році. Відеокліп на пісню "Твої гріхи" знятий з використанням  передових технологій у галузі спецефектів та комп'ютерної анімації.

Над новим кліпом Тіни Кароль працювала компанія GloriаFX. Саме ця компанія другий рік поспіль перемагає у премії MTV Music Awards в номінації "Кращі візуальні ефекти". У цьому році українці привезуть статуетку за роботу над останнім кліпом Coldplay "Up&Up"

У новій відеороботі Тіни Кароль використаний оскароносний спецефект "невидимки". У кліпі співачку рятує "невидимий" герой, тримає її на руках, танцює з нею, але візуально в кадрі його нема. При цьому вся пластика тіла Тіни та її взаємодія з ним збережені.

Але головним спецефектом кліпу "Твої гріхи", звичайно ж, вважається "жива" анімація. З допомогою комп'ютерної графіки шкіра співачки "розсипається" і ми бачимо, як розпускаються квіти.

Кароль кліп
Прес-служба Тіни Кароль

"Це унікальна робота, дуже копітка і складна. У нас було кілька завдань - донести до глядача фізичну взаємодію Тіни з невидимим героєм. Показати, як розпускаються бутони квітів всередині її тіла, з "розсипанням" шкіри в цей момент. Основною складністю саме цього ефекту було відтворити цю ідею при динамічній камері", - каже з-режисер кліпу Сергій Машівський і СЕО GloriaFX.

"Ми вважаємо, що пісня "Твої гріхи" і кліп на неї стануть сенсацією для всіх шанувальників і шанувальників таланту Тіни Кароль. Коли Тіна показала нам цю пісню, ми одразу побачили історію молодої, боязкої дівчини, невинної, як квітка. Незважаючи на душевні терзання, вона знаходить у собі сили відпустити минуле і розпускається, як бутон", - каже режисер кліпу Анатолій Кузьмицький і АРТ-Директор Студії GloriaFX.

"Це пісня про жіночий прощення, - каже Тіна Кароль про свою нову композицію. – Якщо ми говоримо про справжню і вічну любов, то це завжди Всепрощення. Саме про таку любов моя нова пісня. Вона відкриває новий етап у моїй творчості".

Пісня і кліп "Твої гріхи" виходять одразу двома мовами: українською та англійською. В англійській версії нова робота Кароль називається Blindfold.

Нагадаємо, Тіна Кароль назвала, кого вважає головним українцем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: