Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Живу як Робінзон Крузо": Антоніо Бандерас пожалівся, що карантин розлучив його з коханою

Актор заявив, що він перебуває в Іспанії, а Ніколь Кемпел - у Швейцарії.

Відомий іспанський актор Антоніо Бандерас через пандемію коронавірусу на карантині залишився сам.

Як йдеться у виданні El Pais, 59-річна зірка "Зорро" днями не виходячи з дому дав інтерв'ю телешоу El Hormiguero, де розповів, що проводить карантин на самоті. За його словами, він перебував у Мадриді на зніманнях нового фільму та одразу після новини про карантин перебрався до свого помешкання у Малазі, в той час як його дівчина залишилася в Женеві разом зі своїми рідними.

Антоніо Бандерас
instagram.com/antoniobanderasoficial

Він пожалівся, що пандемія розлучила з його коханою Ніколь Кемпел і наразі він почувається як справжній Робінзон Крузо.

"Я вичистив кухню, я завантажив пральну машину і приготував їжу, яка не шкідлива для мене. Зокрема рис. Живу як справжній Робінзон Крузо", - заявив актор, додавши, що карантин - це саме той час, який можна присвятити домашнім клопотам.

Також знаменитість зазначив, що хоч і намагається бути терплячим та не втрачати холоднокровність, проте все одно відчуває занепокоєння. По-перше, він хвилюється, що його бізнес, театр та ресторани, де працює багато людей, зазнає величезних збитків.

А, по-друге, актор, який кілька років тому пережив інфакт і відтоді має проблеми зі здоров'ям, перебуває у зоні ризику.

Нагадаємо, не так давно Антоніо Бандерас розповів, як кохана Ніколь Кемпел врятувала йому життя, коли він був на волосині від смерті. Він зауважив, що коли у нього стався серцевий напад кохана не розгубилася і поклала йому під язик пігулку аспірину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції