Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Жоден закон України не порушувала": Повалій емоційно заступилася за себе

Артистка також зауважила, що "кримчан з Днем Росії не вітала".

Співачка Таїсія Повалій, яка має намір вперше за п'ять років дати концерт в Україні, емоційно заступилася за себе.

На сторінці в Instagram виконавиця залишила пост, у якому написала, що "жодного закону України не порушувала", зокрема до окупованого Криму не їздила. Повалій наголосила, що якби порушувала територіальну цілісність України, то вона б не могла потрапити додому до Києва.

"Задовбала суцільна брехня навколо моєї персони! Відповідаю ще раз! У Криму не була! Кримчан з Днем Росії не вітала! Подумайте, мене б не впустили до України, де я живу всі п'ять років! На гастролі не "тікаю'', а виїжджаю! Жоден закон України я не порушувала! І не розумію, чому мені, громадянці України, Народній артистці України, не можна співати на батьківщині?" – написала Повалій.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЗА-ДОЛ-БА-ЛО сплошное ВРАНЬЁ вокруг моей персоны‼‼‼ Отвечаю ещё раз❗ В Крыму НЕ БЫЛА‼‼‼ Крымчан с Днём России НЕ ПОЗДРАВЛЯЛА‼‼‼ Подумайте, меня бы не впустили В УКРАИНУ, где Я ЖИВУ ВСЕ 5-ть ЛЕТ‼‼‼ На гастроли НЕ "УБЕГАЮ’’ а ВЫЕЗЖАЮ‼‼‼ПРОШУ ПРОВЕРЯТЬ ИНФОРМАЦИЮ, ПРЕЖДЕ ЧЕМ ВЫДАВАТЬ В ЭФИР‼‼‼ НИ ОДИН ЗАКОН УКРАИНЫ Я НЕ НАРУШАЛА‼‼‼ И НЕ ПОНИМАЮ, ПОЧЕМУ МНЕ, ГРАЖДАНКЕ УКРАИНЫ, НАРОДНОЙ АРТИСТКЕ УКРАИНЫ, НЕЛЬЗЯ ПЕТЬ НА РОДИНЕ⁉⁉⁉ Не хочется тратить драгоценное время НА СУДЫ ‼‼‼‼‼ А ПРИДЁТСЯ ‼‼‼‼‼‼‼

Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

Вона додала, що їй "не хочеться витрачати дорогоцінний час на суди, однак доведеться".

Нагадаємо, що не так давно Таїсія Повалій оголосила про те, що вперше за п'ять років дасть концерт у Києві. Виступ артистки запланований на 10 грудня у палаці "Україна". Однак тим часом директор палацу Роман Недзельський заявив, що організатори концерту Повалій з дирекцією палацу навіть не зв'язувалися. Недзельський назвав новину про концерт Повалій у палаці "Україна" "провокацією".

Залиште свій коментар

Вибір редакції