Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журі визначило нову переможницю конкурсу "Міс Земля". Українка до фіналу не потрапила

Конкурс виграла представниця В'єтнаму.

Стало ім'я переможниці міжнародного конкурсу краси "Міс Земля".

Про це йдеться на офіційній сторінці конкурсу в Facebook.

Корону переможниці, оздоблену коштовним камінням із 80 країн світу, одягли представниці В'єтнаму Нгуєн Фуонг Хан.

Про переможницю відомо, що їй 23 роки. Вона вивчає маркетинг в університеті, вільно говорить в'єтнамською та англійською мовами. У своїй презентації дівчина представила екологічний проект щодо захисту однієї з найбільших у світі річок - Меконг та людей, життя яких залежить від неї. Меконг протікає через Китай, М'янму, Лаос, Таїланд, Камбоджу і В'єтнам.

Фінал конкурсу відбувся в столиці Філіппін Манілі. Загалом, у "Міс Земля" взяли участь представниці 87 країн. До фіналу пройшли 18: Нідерланди, Чилі, Румунія, Бразилія, Японія, Португалія, Словенія, Південноафриканська Республіка, Італія, Філіппіни, Гана, Колумбія, В'єтнам, Чорногорія, Венесуела, Австрія, Непал, Мексика.

MIss Earth 2018 Grand Coronation Night

 

Опубліковано Miss Earth Субота, 3 листопад 2018 р.

Україна, яку представляла 23-річна киянка Анастасія Кривохижа, до фіналу не пройшла.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вот и закончился конкурс @missearth Первое место заняла @1995__npk с Вьетнама Остальные три призовых места получили представительницы Мексики @melissafloreg , Колумбии @valeayos и Австрии @lanymel В этом году принимало участие 87 стран, но три участницы не дошли до финала : представительница Лебанона была дисквалифицирована за общую фотографию с Израилем (по желанию представителей страны), Представительница Канады не пожелала находиться тут (по организаторским причинам) и моя соседка @mariaarmenaki (представительница Кипра) попала в больницу за два дня до конкурса (из-за качества еды, проблемы с которой имели тут все) Вот такой вот выдался конкурс, надеюсь вам было интересно узнать немножечко больше А мне пора на Родину, самую любимую и родную ❤️❤️❤️

Публикация от Anastasiia Kryvokhyzha (@anastasiia_kryvokhyzha)

"Міс Земля" є одним із найвідоміших у світі поруч з такими конкурсами краси як "Міс Всесвіт", "Міс Світу" і "Міс Інтернешнл". Захід відбувається під егідою ООН, адже конкурс покликаний привернути увагу людства до екологічних та гуманітарних проблем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції