Журналіст ТСН та Сергій Притула влаштували відеобатл через нетолерантні жарти ведучого

Журналіст ТСН та Сергій Притула влаштували відеобатл через нетолерантні жарти ведучого

Кореспондента обурив коментар у бік учасника конкурсу KHAYAT.

Неабиякий відеобатл розгорівся між журналістом ТСН Дмитром Фурдаком та ведучим нацвідбору на "Євробачення-2019" Сергієм Притулою.

Справа в тому, що Дмитра обурив нетолерантний жарт ведучого у бік одного з учасників конкурсу KHAYAT. Тоді Притула сказав, що не дивно, що співака побили у метро, якщо він у повсякденному житті носить такі ж вбрання, як і на сцені.

"Вважаю, Сергій Притула має вибачитися за своє відкрите виправдання і незасудження насильства щодо людей, "які виглядають не так, як усі". Ведучий національного відбору на "Євробачення" висловився ницо, як гопнік: (звертаючись до учасника KHAYAT, який на сцені стояв у червоному плащі): "Якщо ви так одягаєтесь у метро, то не дивно, що вас побили!". Це неприпустимо!" – написав Фурдак у Facebook.

Своєю чергою, Сергій записав відеовідповідь, у якій нагрубіянив Дмитру: "Я подивився на ваші профілі, ви такі всі солоденькі зайчики зібрались. Між собою там цвіркотіть, чого ж ви мене тегаєте? Зайчики".

Фурдак на це також записав відео, у якому нагадав Притулі, що той не лише висловився про вбрання KHAYAT, а й про те, що після інциденту з побиттям артист виклав фото свого понівеченого обличчя у Мережу.

Журналіст ТСН присоромив Сергія Притулу через його жарти на нацвідборі

Журналіст ТСН присоромив Сергія Притулу через його жарти на нацвідборі

"Ви вжили очевидну негативну українську лексику, як то: "Якої холєри ви сфоткали свою пику і виклали її у соцмережі в Instagram". Це б теж можна було вважати авторським стилем і гумором, аби не наступні ваші фрази в ефірі та в дописі", - зауважив Дмитро.

Не лишив Фурдак без уваги і звертання Притули до нього у відео.

"Щодо ваших коментарів у мене в дописі. Це взагалі що? Хто такі солоденькі? Хто такі зайчики? Хто такі блакитноокі? До кого ви звертаєтеся? Це підписники у Facebook, це ваші співгромадяни, це ваші глядачі. Чому вони не мають права обговорювати ефір", - сказав Дмитро.

Сергій же на це відповів, що не схвалює насильство, а лише констатував той факт що людину, яка має не такий вигляд, можуть побити у метро, але не закликав до цього. А "зайчики" та "солоденькі" – таким чином Сергій відповів тим, хто дозволяє собі на його адресу негарні вислови.

"Щодо того, що я звертаюся до ваших підписників "солоденькі", "блакитноокі" і "зайчики". Це означає, Дмитре, що поки ваші дописувачі будуть дозволяти собі у мій бік пасажі а-ля "тупий рагуль", "хам", "бидло", урод і так далі ви думаєте, я буду вам толерантно посміхатися і говорити, що: "Ой вей, дорогі співгромадяни, що ви собі дозволяєте? Та йдіть ви в ж*пу, дорогі співгромадяни. Майте повагу", - зазначив Притула.

Нагадаємо, тим часом суддя нацвідбору на "Євробачення-2019" Джамала прокоментувала високу оцінку від членів журі для гурту KAZKA, виступ якого, своєю чергою, не оцінили глядачі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація