Жужа виходить заміж: історія кохання Євгенії Тимошенко та бізнесмена Артура Чечоткіна

Дата публікації

ТСН пригадала, як починались стосунки доньки екс-прем'єрки та одеського підприємця.

Сьогодні, 27 грудня, донька лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко Євгенія стане законною дружиною бізнесмена Артура Чечоткіна. Про новий роман однієї з найзавидніших наречених країни стало відомо у 2012 році, коли таємничий бізнесмен почав супроводжувати Євгенію у кожній поїздці.

На відв'язній вечірці в Одесі тоді ще дружина рокера Шона Карра Євгенія Тимошенко познайомилась з Артуром Чечоткіним / gloss.ua
Рішення про розлучення з британським рокером Шоном Карром після семирічного браку Євгенія прийняла сама, і повернула собі дівоче прізвище – Тимошенко. Розлучались, як кажуть, мирно, однак факт розриву стосунків якийсь час приховували, зізнались пресі лише у лютому 2012 року. Тому коли Євгенію почали бачити в компанії одеського бізнесмена, це спровокувало чимало пересудів з приводу сімейного життя Тимошенко-молодшої.

Познайомились Євгенія та Артур влітку 2010 року в Одесі на вечірці з приводу відкриття оновленого нічного клубу в Аркадії. Тоді Женя була ще заміжньою і щасливою зі своїм британським чоловіком. Фото з вечірки, на якій вперше зустрілись майбутні молодята, ексклюзивно отримала ТСН. Щоправда, Чечоткіна на тих знімках немає, однак видно, що у подружжі Карр про розлучення ще не замислювались. Про те, що у подружжі на той момент панувала ідилія розповідала і кума Юлії Тимошенко Наталя Юсупова, навіть показала нашим журналістам відео, на якому закохана Євгенія співала Шонові пісень.

Женя Тимошенко на вечірках співала пісень своєму екс-чоловіку

Женя Тимошенко на вечірках співала пісень своєму екс-чоловіку

Тим не менш, саме загадкового бізнесмена називають причиною розриву стосунків байкера та доньки екс-прем'єра. Інформацію про нового обранця Євгенії, як і його фото, на той момент знайти складно. Відомо, що він на два роки молодший від своєї коханої, народився та виріс в Одесі, після чого емігрував до США. Кореспонденти ТСН з'ясували, що у рідній Одесі, де живе бабуся, Артур буває вкрай рідко. Про американський бізнес одесита відомо мало, його партнери кажуть, що цікавлять підприємця здебільшого швидкі грошові операції, сталого бізнесу він не має. У Нью-Йорку на Чечоткіна зареєстровано сім квартир. Усі вони розташовані по сусідству у Брукліні. Також в американському реєстрі фізичних осіб кореспонденти офіційно придбали інформацію про те, що ньюйорківець Артур Чечоткін не одружений і не має судимості у США.

Стосунки Артура та Євгенії прокоментувала ТСН бабуся бізнесмена - Людмила Григорівна Казанкова. Жінка запевняє, що її онук може закружити голову будь-якій дівчині, та й сам щиро кохає відому обраницю. Артура Людмила Григорівна вважає вигідною партією для Тимошенко та впевнена, з Женею він не тому, що вона фігурує у рейтингу найзаможніших наречених України.

Євгенія Тимошенко та Артур Чечоткін кохають один одного

Євгенія Тимошенко та Артур Чечоткін кохають один одного

Вперше разом на офіційному заході Тимошенко та Чечоткін з'явились 28 грудня 2012 року на фестивалі "Назустріч мрії", співорганізатором якого не перший рік виступає Женя. На заході майбутнє подружжя майже не розлучалось, обмінювалось ніжними поглядами та посмішками. Чечоткін взяв участь у благодійному аукціоні – позмагався з Тимофієм Нагорним за коштовний лот.

Вперше Тимошенко та Чечоткін з’явились разом на дитячому фестивалі

Вперше Тимошенко та Чечоткін з’явились разом на дитячому фестивалі

З тих пір парочку можна побачити на людях разом частіше, а крім того з'являється інформацію про підготовку до весілля. У січні 2014 року Євгенія та Артур відкрито обіймались у судовій залі під час слухання справи щодо адвоката Юлії Тимошенко Сергія Власенка. А під час кривавих подій на Майдані Женю та Артура бачили у розкішному готелі в Римі, там була і родина бізнесмена, разом вони святкували день народження Тимошенко-молодшої.

Женя Тимошенко відпочивала в найдорожчому готелі Риму під час "кривавої бійні"

Женя Тимошенко відпочивала в найдорожчому готелі Риму під час "кривавої бійні"

Інформацію про те, що Євгенія Тимошенко вийде заміж за Артура Чечоткіна 27 грудня підтвердила нардеп Олександра Кужель. Вона розповіла ТСН, що весілля гулятимуть у Києві, а замість подарунків просять приносити пожертви на потреби батальйону "Батьківщина". Для урочистостей орендували одну з найкращих бенкетних зал столиці спорткомплексу "Олімпійський", подію приховують від журналістів: родини молодят та запрошені гості коментарів уникають.

Наступна публікація