Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Зі мною Льоша отримав турботу": Каменських про те, як полонила Потапа

Співачка встигає і концерт відіграти, і вдома навести лад.

Співачка Настя Каменських розповіла, яка вона господинька і чим полонила свого чоловіка Потапа.

За словами виконавиці, вона дала своєму коханому турботу, яку так важливо відчувати Олексію. Також артистка, попри щільний графік, встигає вдома і прибирати, і їсти готувати.

"Льоші дуже важливо відчувати турботу, і зі мною він її отримав. Попри мій щільний графік, я намагаюся встигати все: і на червону доріжку сходити, і премію отримати, і їжу приготувати. Цілі і погляди у чоловіка з дружиною повинні бути у кожного свої якоюсь мірою. Але добре, щоб партнери підтримували одне одного. У нас з чоловіком все йде саме так", - поділилася Каменських з журналом "Караван історій".

Настя Каменських_1
instagram.com/kamenskux

Разом з тим виконавиця запевнила, що для них з Потапом штамп у паспорті не грав жодної ролі.

"Штамп в паспорті для нас з Олексієм особливо нічого не значив. Ми як кохали, так і кохаємо одне одного. Ми оберігали наше кохання і вирішили відкрити почуття, щоб порадувати шанувальників, які так на це чекали. До того ж весілля - це чудовий привід, щоб зібрати всіх близьких і друзів розділити з нами щастя. Ми щасливі і закохані!" – розповіла Настя.

Нагадаємо, днями Настя Каменських поділилася трьома улюбленими спортивними вправами. Артистка порадила, як можна займатися без спеціального інвентаря.

Залиште свій коментар

Вибір редакції