Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зіанджа пригадала азіатське коріння і показала себе хлопчиком у дитинстві

Артистка поділилася архівними світлинами у фотоблозі.

Екс-учасниця "Голосу країни-8", дівчина-трансгендер Зіанджа, яка прокоментувала свій вихід із вокального проекту, згадала дитинство.

На сторінці в Instagram артистка поділилася архівними світлинами, на яких постає ще хлопчиком. Разом з тим виконавиця розповіла, що у неї є азіатське коріння.

"Цікаво, чому я ніколи не згадувала той факт, що у мене азіатське коріння за батьковою лінією? Я народилася і виросла в Криму, тато – киргиз, мама – башкирка. Пишаюся своїм справжнім бекграундом!" - написала Зіанджа.

Співачка також поділилася, хто вигадав назвати її Борисом.

"Мама до останнього хотіла назвати мене Марком, а бабуся наполягла на імені Борис. Але минули роки і я знайшла своє справжнє ім'я", - прокоментувала фото з бабусею артистка і супроводила фото хештегами #Зіанджа #киргізобашкірка

Останнім фото з дитинства, яким поділилася Зіанджа, стала світлина, де дівчина-трансгендер, а тоді ще 6-річний Борис, зображена з братом.

"Мене виховували як хлопчика, ігноруючи мою жіночність. Але рано чи пізно життя розставляє все на свої місця", - написала Зіанджа і залишила під постом промовисті хештеги  #жіночадуша #Зіанджа #фотозбратом #киргізобашкірка #6років

Нагадаємо, місяць тому Зіанджа розповіла про життя в ізоляції в китайських горах і бажання мати дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції