Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зіанджа розповіла про реакцію чоловіків та батьків на те, що вона дівчина-трансгендер

Співачка зізналась, що більшість її хлопців - іноземці.

Учасниця "Голосу країни-8", співачка-трансгендер Зіанджа, яка нещодавно показала, яким хлопчиком була в юнацькі роки, зізналася, що під час знайомства з чоловіками одразу каже, що вона трансгендер.

Відверте зізнання співачка зробила під час інтерв'ю у рамках авторського проекту Анатолія Анатоліча "Зе Інтерв'юер"

"Я завжди на початку знайомства кажу, що я дівчина-трансгендер. Хтось каже, мовляв, я і так знав. Хтось відповідає, що я гаряча. Жодних претензій немає", - зауважила співачка.

За словами Зіанджи, після зміни статі вона зустрічалася переважно з іноземцями та з чоловіками, у яких не було досвіду спілкування з дівчатами-трансгендерами.

"Мені пощастило, бо я завжди була жіночною. А є дівчата-трансгендери, які більше схожі на чоловіків", - зізналася виконавиця.

Зіанджа
instagram.com/ziasphere

Наразі зірка зустрічається з іноземцем, який перебуває в Україні у бізнесових справах. Пара ще публічно не оголосила про свої стосунки, але за словами Зіанджи вони вже сходили на п'ять побачень.

Співачка також зізналася, що погладшала на 10 кілограмів і зараз намагається схуднути.

Також артистка розповіла про те, як відреагували її батьки на зміну її статі.

Зіанджа_1

За словами 27-річної дівчини, вона рідко бачиться та спілкується з рідними, які живуть у Криму, бо вони засудили її вчинок.

"Мені здається, що батькам трохи соромно. Їх там засуджують. Люди мислять дуже дуалістично: або чорне, або біле, або чоловік, або жінка і середнього бути не може. По-перше, нам нема про що поговорити. По-друге, вони мене засуджують", - зізналася Зіанджа.

Нагадаємо, співачка також у інтерв'ю поділилася подробицями про свій перший інтимний досвід.

Залиште свій коментар

Вибір редакції