Зібров про обурені зауваження "Укрзалізниці": Ми нічого не порушували

Співак прокоментував ТСН.ua нашумілий кліп у стилі RnB.

Народний артист України Павло Зібров, який підкорив Мережу відеороботою на пісню "Польська залізниця, лова-лова", розповів сайту ТСН.ua, що кліпу навіть не бачив.

Справа в тому, що молода команда дуже швидко змонтувала його і виконавець, будучи на гастролях, не мав змоги його переглянути.

"Робота над відео велася дуже оперативно. За один день ми відзняли, а вони змонтували, я не очікував, що так швидко вони це зроблять. У мене сьогодні концерт в Житомирі, тому ще навіть не бачив його", - зазначив Павло у коментарі  нашому сайту.

На досить обурені зауваження "Укрзалізниці" у "гарцюванні по рельсах" та подаванні поганого прикладу молоді співак рішуче заявив, що дисципліни вони не порушували.

"По рельсах там можна ходити, це, вибачаюсь, відстійник (так воно називається). Туди потяги приходять, їх там чистять. Там не їздять активно ані електрички, ані потяги. Тихо собі "відпочивають" вагони і їх приводять до ладу. Ми спокійно там знімали, нічого не порушували, потягів не боялися і нікому не заважали. А самі електрички окремо знімав оператор, так, що ми нікому не заважали. Крім того, знімання проводилися у раритетному вагоні-музеї", - наголосив Зібров.

Павло Зібров
Новий хіт від Зіброва здивував користувачів Мережі

Відеоробота та пісня із пропозицією зробити артиста очільником польської залізниці "дійшла" до Варшави.

"Мені вже навіть із Польщі дзвонили, Інтернет – велика справа. На гастролі –із задоволенням, а от бути міністром чи очільником залізниці – не хочу. Ми могли б із новим начальником Укразалізниці зробити нормальний дует, записати пісню – він же рокер", - неочікувано запропонував виконавець.

Народний артист України розповів, що не він є автором тексту "Польська залізниця, лова-лова". Нашумілий хіт створили хлопці зі студії "Мамахохотала".

Реп від Павла Зіброва
YouTube/Плюшевый Бруклин
У новій пісні пропонується зробити співака очільником польської залізниці

Попри жарти у Мережі, Зібров відхрестився від прагнення отримати нову посаду та відмовився від пропозиції Войцеха Бальчуна подати свою кандидатуру у польську залізницю.

"Командувати паровозами – в мене немає такого бажання, а от поїхати туди на гастролі (там живе більше мільйона українців – із задоволенням. Нехай вони мені дають спецвагон, як Софія Ротару чи Алла Пугачова їздили у радянські часи", - підкреслив він.

Крім того, співак розповів нашому сайту, що молодий гурт "Плюшевий Бруклин" сам запропонував йому відзняти таке жартівливе відео.

"Спочатку я мав сумніви. Ніколи в житті не читав реп, але все ж таки спробував – і вийшло. Молодь – це рушійна сила, вона підштовхує на експерименти", - підсумував народний артист України

Нагадаємо, експериментатор Павло Зібров шокував виступом на "Голосі країни".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: