Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зібров, Скрипка, Пивоваров розповіли, з чим асоціюють День Незалежності

Зірки зізналися, чи почуваються вони незалежними в країні.

24 серпня усі українці святкують грандіозне свято - День Незалежності.

На честь цього дня Олег Скрипка, Павел Зібров, Артем Пивоваров, племінниця Софії Ротару та багато інших зірок зізналися, з чим у них асоціюється День Незалежності України.

Окрім цього селебрітіс розповіли, що для них означає слово "свобода" та "незалежність" і привітали українців зі святом.

Олег Скрипка

"Моя незалежність і свобода, скільки я себе пам'ятаю, завжди була зі мною. У мене з дитинства були незалежні думки і судження. Я завжди слухав не ту музику, що всі слухали. Носив не такий одяг, як усі і намагався триматися своєї думки, свого смаку. Для мене це і є незалежність - незалежність суджень. Щоб нам не говорили, яким би не була громадська думка, я завжди все пропускаю через внутрішній критичний фільтр. Думаю, що це і є незалежність. Тому вітаю всіх з Днем Незалежності і бажаю, щоб кожен відчував індивідуально свою Незалежність, і Незалежність країни. Щоб це було нашою приватною, високою справою, і щоб ми розвивали Україну з великим захопленням і задоволенням".

Українські зірки День Незалежності_3
прес-служба

Олена Лавренюк

"В силу того, що я зі Львова, прагнення бути незалежними - це те, що з раннього дитинства нам прищеплювали. Свою незалежність я відчула тоді, коли почала діяти так, як я вважала правильним і нести відповідальність за свої вчинки. Я вважаю, що Україна починається з кожного з нас. Вона про те, говориш ти українською, чи любиш ти подорожувати по країні, який ти внесок робиш в Україні, хоча б найменший, але все ж внесок. Ти - це і є Україна! Українці, цінуйте те, де ви живете, ту красу, яка навколо вас, бережіть її і її традиції й кохайте її безумовно! Тоді все у нас з вами буде чудово!"

Українські зірки День Незалежності_5
прес-служба

Павло Зібров

"Що таке незалежність для мене? Ми всі залежні й це хороша залежність. Від своїх рідних, близьких, від своїх наставників, вчителів, історії, від своєї землі. Ти залежний від цього, тому що це дало нам старт, дало можливість жити, творити, розкриватися. Тому, що таке незалежність в прямому сенсі, я не розумію. Не можна жити в центрі Європи й бути незалежними. Ми залежні від наших сусідів, ми залежні від наших партнерів. Просто сподіватися на те, що вони розв'язуватимуть наші проблеми - немає. Це не правильно, це фантом. Такого не було і не буде. Кожен займається своєю. Кожна держава відстоює свої національні інтереси. Незалежність - це коли прозоро працюватимуть суди, прокуратура, працюватиме для всіх один закон - ось це буде незалежність. Я дуже пишаюся і вітаю Україну з тим, що нам вже 28. Бажаю нам йти тільки вперед, і ні кроку назад. В радість, в процвітання, в незалежність. Я вітаю тебе, Україно!"

Українські зірки День Незалежності_4
прес-служба

Sonya Kay

"З приходом нової команди є великі надії на те, що перестануть грабувати країну і народ, і що у нас закони та життя будуть європейськими. Так, я вважаю себе вільною і незалежною. Для мене незалежність - це лояльне і демократичне ставлення до людей. Хочеться, щоб люди не виживали, а жили, щоб могли їздити скрізь не тільки завдяки безвізовому режиму, а й тому, що у них достатньо на це коштів. Я дуже хочу, щоб кожен День незалежності був світлим і спокійним. Без війни! Щоб люди усміхалися щодня, а не тільки у свята. Я бажаю кожному українцеві, бути незалежним у першу чергу внутрішньо, жити в достатку і любові".

Українські зірки День Незалежності_1
прес-служба

Артем Пивоваров

"Я народився в день, коли прийняли Конституцію України, і мої батьки завжди мені про це говорили дуже гордо. Уже в більш усвідомленому віці я розумів, що живу в незалежній країні. Мені дуже приємно усвідомлювати, що я можу творити і дарувати свою музику на батьківщині. Я думаю, кожна творча людина в Україні вважає себе вільною, і для кожної творчої людини свобода є як вираженням себе, так і виразом своїх думок, дій без будь-яких обмежень. Тому я радий, що живу в Україні і у мене є можливість займатися тим, що мені подобається, і бути почутим. Бажаю всім українцям розширювати свої внутрішні кордони, шукати себе у всіх напрямах і робити те, що вам подобається. Будьте наполегливіше! Зі святом, Україно!"

Українські зірки День Незалежності_6
прес-служба

Dj NANA

"Для мене свобода, коли ти маєш право вибору і несеш відповідальність за свої вчинки і дії. Якщо ти хочеш, щоб твоя країна була незалежною, то варто почати зі свого життя. Необхідно усвідомлено приймати рішення і відповідально підходити до того, що відбувається. Безумовно вважаю себе вільною в Україні і дуже люблю свою країну. В яких би куточках Землі я не була, завжди хочу повернутися в місце, де відчуваю себе вільною, сильною і незалежною. У мене давно є мрія - поїздити по всій Україні, щоб вивчити незвідані місця і зануритися в культуру нашого народу. Мене надихає наш український народ, який зумів своєю силою і духом підняти країну. Зі святом вас, незалежні люди! Цінуйте те, що у вас вже є і пам'ятайте завжди, що ми живемо в найкращій країні, яку можемо разом розвивати й популяризувати. Бажаю бути щасливими й завжди оберігати свою свободу!"

Українські зірки День Незалежності_2
прес-служба

Руслан Квінта

"Завжди дивлюся через площину своєї сім'ї й роду. Я українець. Моя душа вибрала це місце, за що я вдячний. Душа ніколи не помиляється! Якщо говорити про незалежність, це велика прив'язка до соціуму, матеріального світу і правилам. Сьогодні я на все це дивлюся іншими очима - не шукаю різниці. Я розумію, що не це головне. Важливо, хто ти й що можеш зробити корисного для країни й світу в цілому. Вірю, що Україна буде найквітучішою і доброзичливою країною! І пишаюся нашими людьми за їх прагнення розвиватися і відстоювати свої права в такому складному світі добра і зла".

Українські зірки День Незалежності_7
прес-служба

Нагадаємо, 23 серпня українці святкували День прапора. Як українські знаменитості привітали країну зі святом, читайте у нашому матеріалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції