Зібров запропонував Войцеху Бальчуну відзняти разом кліп

Артист із гумором ставиться до відео про "Польську залізницю".

Після видовищного кліпу із Павлом Зібровим у головній ролі про "Польську залізницю" артиста як критикували, так і підтримували, йдеться у "Світському житті".

"Всі мене знаете, в потяг сідаєте, рушаєте! Рейки, рейки, шпали, шпали... Я номер один в Україні, Катю! Я наступного дня прокинувся знаменитим! В Youtube біля мільйону переглядів. Робота з'явилася, маю пропозицію на осінь робити декілька концертів в Польщі. Нормальні касові концерти з колективом.

Павло пригадав процес роботи над відео.

"Мені телефонували два дні, вмовляли приїхати на зйомки. Кажу: "Я не можу, я не вмію!" Це дуже складно реп читати. Тому, хто вчиться професійно співу, а тут потрібно різко синкопи, якісь паузи витримувати. Я був мокрий, поки писав той клятий реп", - бідкається артист.

Не оминув він увагою і шквальну критику від "Укрзалізниці" за порушення правил поводження на коліях.

"Дякую "Укрзалізниці". Не ходіть, діти та алкоголіки по шпалах, не ризикуйте життям! Те, що робить Павло Зібров - це артист робить, щоб зняти кліп. Я готовий виступити як рекламний дядько. Використати свою "морду ліца" в рекламних цілях "Укрзалізниці", фото з пальчиком: "Не ходіть по шпалах!" – наголосив Зібров.

Після хвилі популярності, спричиненої кліпом, виконавець всерйоз замислився про дуетну роботу із Войцехом Бальчуном.

"Я так думаю, ми з Войцехом, і це серйозна пропозиція, зробимо спільну пісню. Через вашу програму я звертаюся до Войцеха Бачуна зробити спільний кліп українською та польською мовами. Видати відео тут і в Польщі, а потім гастрольний тур по Україні і по Польщі потягом у vip-вагоні", - підсумував співак.

Нагадаємо, нашумілий кліп із репером-Зібровим за добу переглянули понад сто тисяч користувачів.

ВідеоПавло Зібров офіційно запропонував керівникові Укрзалізниці записати спільний кліп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: