Зібров запропонував Войцеху Бальчуну відзняти разом кліп

Артист із гумором ставиться до відео про "Польську залізницю".

Після видовищного кліпу із Павлом Зібровим у головній ролі про "Польську залізницю" артиста як критикували, так і підтримували, йдеться у "Світському житті".

"Всі мене знаете, в потяг сідаєте, рушаєте! Рейки, рейки, шпали, шпали... Я номер один в Україні, Катю! Я наступного дня прокинувся знаменитим! В Youtube біля мільйону переглядів. Робота з'явилася, маю пропозицію на осінь робити декілька концертів в Польщі. Нормальні касові концерти з колективом.

Павло пригадав процес роботи над відео.

"Мені телефонували два дні, вмовляли приїхати на зйомки. Кажу: "Я не можу, я не вмію!" Це дуже складно реп читати. Тому, хто вчиться професійно співу, а тут потрібно різко синкопи, якісь паузи витримувати. Я був мокрий, поки писав той клятий реп", - бідкається артист.

Не оминув він увагою і шквальну критику від "Укрзалізниці" за порушення правил поводження на коліях.

"Дякую "Укрзалізниці". Не ходіть, діти та алкоголіки по шпалах, не ризикуйте життям! Те, що робить Павло Зібров - це артист робить, щоб зняти кліп. Я готовий виступити як рекламний дядько. Використати свою "морду ліца" в рекламних цілях "Укрзалізниці", фото з пальчиком: "Не ходіть по шпалах!" – наголосив Зібров.

Після хвилі популярності, спричиненої кліпом, виконавець всерйоз замислився про дуетну роботу із Войцехом Бальчуном.

"Я так думаю, ми з Войцехом, і це серйозна пропозиція, зробимо спільну пісню. Через вашу програму я звертаюся до Войцеха Бачуна зробити спільний кліп українською та польською мовами. Видати відео тут і в Польщі, а потім гастрольний тур по Україні і по Польщі потягом у vip-вагоні", - підсумував співак.

Нагадаємо, нашумілий кліп із репером-Зібровим за добу переглянули понад сто тисяч користувачів.

Павло Зібров офіційно запропонував керівникові Укрзалізниці записати спільний кліп

Павло Зібров прокоментував відомий реп-хіт про польську залізницю, який він записав разом із молодим українським гуртом та закликав дітей не ходити по коліям. Також в ефірі Світського життя Зібров запропонував Войцехові Бальчуну - польському очільникові Укрзалізниці - записати разом пісню і кліп.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: