Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірці серіалу "За три дні до кохання" довелося купатися в крижаному Дніпрі під час знімань

Дар’я Єгоркіна розповіла про складнощі роботи у мелодрамі.

Акторка Дар’я Єгоркіна, яка грала у серіалі "За три дні до кохання" одну з головних ролей, у відвертому інтерв’ю журналу "Теленеделя", поділилася подробицями особистого життя та розповіла про складнощі роботи у серіалі.

Єгоркіна зізналася, що образ меркантильної дружини Міли головного героя Павла Солдатова був для неї складним та водночас цікавим, адже в житті вона зовсім не схожа на свою героїню. 

"Риси характеру моєї героїні абсолютно мені не властиві. Я добра (принаймні, хочеться так думати), а Міла підступна і корислива. Тому грати її цікаво, але і морально складно", - розповіла Дар’я.

Також акторка додала, що складнощі спіткали її й у фізичному аспекті.

"Непростими були знімання в крижаній воді Дніпра в середині листопада. Це стало серйозним випробуванням, тому що я дуже не люблю холод. Але коли, все-таки, наважилася зайти в воду і зануритися з головою, отримала величезне задоволення від того, що змогла це зробити. А взагалі я люблю грати на опір. У цьому перевага акторської професії", - прокоментувала знімання Єгоркіна.

Дар'я Єгоркіна_2

Також в інтерв’ю Дар’я поділилася історією, як вона стала акторкою, та вперше розповіла про свою сім’ю.

"У мене є син, якому три з половиною роки. Він активний, комунікабельний хлопець. На відміну від нього, я в дитинстві була дуже сором’язливою. А в 9-му класі раптом вирішила, що хочу стати акторкою. Вступити вийшло одразу, а після першого курсу мене вже взяли в театр", - сказала акторка.

Як виявилося, серце красуні вільне, і вона чекає на сильне чоловіче плече поруч.

"Давно прийшла до висновку, що людина має бути щасливою. Якщо щось не дозволяє їй так себе почувати, потрібно це відпустити і йти далі. Так, ми з моїм чоловіком розлучилися. Але тато у сина залишився - і це головне", - заявила Єгоркіна.

Нагадаємо, нещодавно про екстремальні знімання у мелодраматичному серіалі "За три дні до кохання" розповів актор Олександр Кобзар, який у серіалі зіграв роль олігарха Бориса.

Дивіться мелодраму "За три дні до кохання" з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції