Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ведучий разом з дружиною та дитиною постали на сторінках глянцю.

Автор і ведучий програми "Життя без обману" на 1+1 Олексій Душка, який у грудні минулого року став батьком, разом з дружиною Оленою та 7-місячною донечкою Дашею знялися у зворушливій сімейній фотосесії.

Родина позувала для журналу "Теленеделя". В інтерв'ю виданню молодий тато розповів про те, як змінилося його життя з появою маляти, про розподіл сімейних обов'язків і про те, як він поєднує батьківство з роботою над новим сезоном "Життя без обману".

"Як і більшість чоловіків, я спочатку мріяв про сина. Представляв, як з ним ходитиму до спортзали, гратиму в футбол. Але як тільки береш на руки новонароджену донечку, все одразу змінюється, - згадує телеведучий. - Пам'ятаю, як подзвонив дружині у пологовий будинок і сказав, що вже їду до неї, а у відповідь почув "Я вже народила" і плач маляти, зрозумів: який там хлопчик! Дівчинка - це зовсім інший рівень. Коли обіймає маленька напівсонна жінка і кладе тобі на плече голівку, ти просто танеш. А як вона пахне... Як булочка з ваніллю!".

За словами Душки, в їхній родині немає чіткого розподілу обов'язків. Олексію нескладно поміняти підгузки і заколисати доньку перед сном. Ведучий зізнається, що з появою Даші в їхньому житті багато що змінилося.

"Я обожнював ходити на хороші фільми. Поки від сімейних походів у кіно довелося відмовитися. Але на зміну їм прийшли затишні сімейні вечори і прогулянки парками - це набагато приємніше, - розповідає Олексій. -  Відклав також свої спортивні заняття. Тренування зазвичай були пізно ввечері, а вечори у мене тепер зайняті - поспішаю додому до своїх дівчат. Але в формі себе підтримую завдяки правильному харчуванню. До вибору продуктів з появою Даші, до речі, ставлюся ще ретельніше. Хоча, здавалося б, куди сильніше", - сміється ведучий.

До речі, вже восени у програмі "Життя без обману" на "1+1" Олексій Душка знову допомагатиме телеглядачам обирати продукти європейської якості за українською ціною. Команда проекту дасть альтернативу під час вибору продуктів, розділивши товари, які проходять перевірку, за трьома категоріями: оптимальні продукти, які відповідають критерію "ціна-якість"; кращі продукти із вартістю вище середньої та найгірші - які не відповідають українським стандартам.

Дивіться новий сезон "Життя без обману" з Олексієм Душкою вже восени на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції