Зірка "1+1" Валентина Хамайко показала підрослих дітей у родинній фотосесії

Знімання відбувалися вдома у ведучої "Сніданок.Вихідний".

Ведуча "Сніданку.Вихідний" Валентина Хамайко разом з дітьми знялася у родинній фотосесії.

Зірка каналу "1+1" прикрасила сторінки тижневика "Теленеделя". Знімання відбувалися вдома у ведучої.

В інтерв'ю глянцю Валентина розповіла, як їй вдається проводити прямі ефіри, виховувати дітей, доглядати за домашньою фермою, частувати родину органічними вишуканими стравами, ще й писати свою першу кулінарну книжку "Солодка неділя". Видання побачить світ вже у вересні.

Авторка зібрала в книзі найсмачніші рецепти десертів, які зможуть якнайкраще доповнити недільні сімейні посиденьки, коли рідня збирається разом і може насолодитися спілкуванням.

Валентина Хомайко для "Теленедели"_2
Теленеделя

"Я ніколи не купую додому випічку. Навіть не згадаю, коли це було востаннє. Натомість радую дітей та чоловіка десертами за оригінальними родинними рецептами. Саме ці рецепти й зібрала у книжці", - поділилася Валентина.

У збірці буде 58 смаколиків, які допоможуть урізноманітнити сімейне меню: домашній мармелад, оригінальне печиво-сендвіч, десерт "Павлова", незвичайний ягідний наполеон, булочки-бріоші та багато-багато іншого, аби привнести святкову атмосферу у недільні сніданки вашої родини.

Валентина Хомайко для "Теленедели"_3
Теленеделя

"Свою книжку писала вночі. Так, без жартів! Треба ж не тільки розписати рецепти, а й приготувати за ними. Мінімум одна, а то й дві ночі на тиждень у мене йшли на випічку. Вкладала дітей спати, про всяк випадок на 12 ночі накручувала будильник, щоби випадково не проспати, спускалася на кухню і готувала 3-4 рецепти. Вранці діти сумно запитували: "Мамо, це не для нас?". Але я старалася їм після знімань хоча б по шматочку привезти. Два з половиною місяці не тренувалася взагалі - навіть у спортзал не ходила! Набрала шість кілограмів", - зізналася Хамайко.

Валентина Хомайко для "Теленедели"_1
Теленеделя

Окрім інформації про книжку, зі сторінок тижневика читачі дізнаються і про те, що вдома у Валентини ціла домашня ферма: курчата, кролики, козенята, – а овочі та фрукти сім'я вирощує на своєму городі.

"Я не була ініціатором того, щоб завести вдома корову та вирощувати картоплю. Та коли з'явилися діти, ми з чоловіком зрозуміли, що дати їм змогу харчуватися екологічно чистими продуктами – це важливо й необхідно", - поділилася ведуча.

Залиште свій коментар