Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Беверлі Гіллз" Спеллінг воює з готелем, у якому її 15-місячний син травмувався цвяхами

Акторка готує судовий позов проти готелю, в якому нещодавно відпочивала.

Американська акторка та матір п’ятьох дітей Торі Спеллінг, яка нещодавно вперше показала свою п’яту дитину, готує судовий позов проти власників готелю Four Seasons, в якому нещодавно відпочивала з родиною.

45-річна зірка днями у Instagram Stories опублікувала скаргу, у якій йшлося про те, що її 15-місячний син Бо був поранений оголеними цвяхами під час перебування там.

"Ми, як дбайливі батьки постійно перебуваємо поруч з нашими дітьми. Але в дитячій ігровій кімнаті мій 15-місячний син був поранений чотирма оголеними цвяхами, які не повинні були бути там, і все, що там зробили, це запитали чи "З ним усе гаразд?" - написала зірка.

А вже сьогодні стало відомо, що багатодітна мати готує судовий позов проти готелю.

Проте представники власників готелю поспішили владнати прикрий інцидент та за повідомленням сайту Just Jared залишили свою відповідь.

"У Four Seasons добробут наших гостей є головним пріоритетом. Команда постійно спілкувалася з місіс Спеллінг протягом усього її перебування. З поваги до конфіденційності наших гостей ми не обмінюємося інформацією про наших гостей або їхнє перебування у нас".

З відповіді готелю стає не зовсім ясно, чи справедливо звинувачує їх акторка, чи щось вигадує, бо відомо, що нещодавно родичі Спеллінг були вимушені викликати поліцію через її неадекватну поведінку.

Нагадаємо, нещодавно ще одна зірка популярного серіалу "Беверлі Гіллс" Дженні Гарт повідомила про чергове розлучення.  

Вибір редакції