Зірка бондіани Джуді Денч заступилася за Спейсі та Вайнштена, звинувачених у секс-домаганнях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка стурбована, що внески актора і продюсера у кінематограф можуть забути.

Відома британська акторка, лауреатка "Оскара" Джуді Денч, яка не так давно публічно підтримала скандально відомого Кевіна Спейсі, наразі знову висловила занепокоєння щодо нього  та Гарві Вайнштейна, якого також як і Спейсі звинувачують у секс-домаганнях.

Як повідомляє видання The Guardian, зірка бондіани заявила, що стурбована тим, що кінематографічні роботи актора Кевіна Спейсі і продюсера Гарві Вайнштейна можуть забути через публічне засудження їхньої поведінки

"Що це за агонія?" - сказала 84-річна акторка, розкритикувавши творців фільму "Всі гроші світу", які замінили всі сцени зі Спейсі Крістофером Пламмером.

Джуді Денч зазначила, що не підтримує поведінку актора і продюсера, яких звинувачують в харасменті і зґвалтуванні, але вважає, що їхній внесок не можна ігнорувати.

"Тепер ми просто зводимо нанівець 10 років в Олд Вік і все, що він (Спейсі) зробив там? Забудемо, який він був чудовий у всіх своїх фільмах? Ми не будемо більше дивитися все ті фільми, які спродюсував Гарві? Ви не можете заперечувати, що у кого-то є талант. В іншому випадку потрібно перестати дивитися на полотна Караваджо і ніколи не ходити на п'єси, поставлені по Ноелю Кауарду", - заявила Денч.

Вона також сказала, що зобов'язана Вайнштейну своїм успіхом, а Кевін Спейсі підтримав її після смерті чоловіка.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Гарві Вайнштейн вирішив відкупитися від своїх жертв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції