Зірка "Доктора Гауса" звинуватила Джеймса Франко у домаганнях до дітей: "Він сексуальний маніяк"

Зірка "Доктора Гауса" звинуватила Джеймса Франко у домаганнях до дітей: "Він сексуальний маніяк"

Фото: Associated Press

Акторка Шарлін Йі виступила зі скандальною заявою.

Відомий голлівудський актор Джеймс Франко, якого минулого року звинувачували у секс-домаганнях, знову опинився у центрі скандалу.

Так, американська акторка, зірка серіалу "Доктор Гаус" Шарлін Ї звинуватила його у сексуальних домаганнях не тільки до жінок, але і до дітей.

Фото: Associated Press

Шарлін в своєму Instagram опублікувала пост, в якому зізналася, що на зніманнях стрічки "Горе-творець" не почувалася в безпеці. Причиною був режисер і виконавець головної ролі в картині, Франко, який поводився непристойно на знімальному майданчику.

Коли я спробувала розірвати контракт і піти з картини "Горе-творець", тому що Джеймс Франко - сексуальний маніяк, мене спробували підкупити великою роллю. Я плакала і говорила їм, що я хотіла зовсім не цього. Я просто не почувалася в безпеці, працюючи з сексуальним, мати його, маніяком!

зазначила Ї

Жінка наголосила, що всі навколо намагалися "згладжувати гострі кути".

"Говорили, що Франко вів себе так торік, а тепер перепросив. Водночас на тому ж тижні я почула про його нові знущання з  жінок", - написала Шарлін.

Акторка також повідомила, що Франко домагався не тільки до жінок, а й дітей, однак один з продюсерів стрічки намагався його прикрити.

"Білі люди кажуть, що це не їхня відповідальність - закликати до відповіді за скоєне. Тоді чия ж це відповідальність? Жінок і дітей, які страждають від посттравматичного синдрому після домагань Франко? Білі люди дуже інфантильні, коли справа доходить до жертвування своєю перевагою, тому що насправді їм наплювати", - підсумувала зірка.

Нагадаємо, що це не єдине звинувачення Джеймса Франка в домаганнях. Так, два роки тому одразу п’ять жінок звинуватили акторо у неналежній поведінці. Але сам актор подібні заяви спростовує і свою причетність заперечує.

Повʼязані теми:

Наступна публікація