Зірка "Друзів" Девід Швіммер назвав фразу, яку йому найчастіше кричать фанати

Автор
Юлія КаспароваЮлія Каспарова
Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірка "Друзів" Девід Швіммер назвав фразу, яку йому найчастіше кричать фанати

Фото: Associated Press

Також актор розсекретив деякі подробиці знімань спецвипуску серіалу.

Популярний американський актор Девід Швіммер, який найбільш відомий за роллю Роса Ґеллера в культовому серіалі "Друзі", назвав фразу, яку йому найчастіше кричать фанати.

Так, під час інтерв’ю з Джиммі Феллоном 53-річний знаменитість поділився, що прихильники вигукують знамениту фразу його героя: "У нас була перерва". Йдеться про те, коли в одному з епізодів Росс і Рейчел сильно посварилися. Рейчел, яку зіграла Дженніфер Еністон, заявила, що парі потрібно взяти перерву. Розлючений герой Швіммера пішов до бару, де сильно напився і переспав з дівчиною на ім'я Глої.

Девід додав, що віддані прихильники "Друзів" досі сперечаються, чи мав право Ґеллер зраджувати Ґрін і чи брала екранна пара перерву в стосунках. Тож тепер актор вирішив розставив всі крапки над "i".

Люди так пристрасно розходяться в думках щодо того, чи була перерва в стосунках Росса і Рейчел. Так це навіть не питання! Звичайно, у них була перерва!

прокоментував Швіммер

Крім того, знаменитість розсекретив деякі подробиці знімань спецвипуску серіалу "Друзі". Так, за його словами, загалом це буде імпровізація.

Це буде веселе інтерв'ю з великою кількістю сюрпризів для глядачів. Знімання повинні відновитися до середини серпня. Але, чесно кажучи, нам би хотілося почекати ще декілька тижнів, коли це дійсно стане безпечно.

заявив актор

Нагадаємо, раніше колега Девіда Швіммера Кортні Кокс опублікувала архівний знімок з останнього дня знімань "Друзів". Останній епізод серіалу відзняли рівно 16 років тому.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація