Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка фільму "Таксі" Самі Насері поповнив базу даних "Миротворця"

Французький актор прилетів до окупованого Криму та підтримував анексію півострова Росією.

Виконавець головної ролі у всіх частинах фільму «Таксі», французький актор Самі Насері потрапив до бази даних "Миротворця".

Як повідомляється на сайті порталу, його дані було внесено до розділу "Чистилище" за свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення до окупованого Росією Криму.

Сами Насери миротворець

Окрім цього зазначається, що Насері є активним учасником спроб легалізації анексії півострова Росією.

Своєю чергою віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко назвав французького актора "звичайним посібником окупантів" і зауважив, що йому потрібно заборонити в’їзд до України.

"Підтримувати анексію Криму - не поважати суверенітет України. Список небажаних для України діячів культури слід доповнити прізвищем Самі Насері", - написав він на своїй сторінці у Twitter.

Нагадаємо, актор прилетів на окупований півострів 30 вересня для участі в Форумі миру в Ялті рейсом з Москви, разом з ним на борту був його друг, співак Мурад Бураві.

За даними місцевих ЗМІ, в аеропорту Сімферополя Бураві заявив журналістам, що «вони самі захотіли приїхати до Криму, не бояться санкцій і люблять Росію».

Нагадаємо, протягом вересня до "Миротворця" також потрапили російська співачка Ірина Дубцова та екс-чоловік артистки Роман Черніцин, а також російський актор, зірка стрічки "Турецький гамбіт" Марат Башаров.

Залиште свій коментар

Вибір редакції