Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Гаррі Поттера" опинився на інвалідному візку через важку хворобу

Роббі Колтрейн кілька років страждає від безперервного болю в коліні.

Відомий шотландський актор Роббі Колтрейн, відомий за роллю Рубеуса Гегріда у "Гаррі Поттері" наразі не може ходити і пересувається на інвалідному візку.

Причиною стала важка хвороба суглобів (остеоартрит), з якою 68-річний артист бореться вже багато років. Однак з 2016 Роббі міг пересуватися тільки за допомогою тростини, а тепер стало зовсім погано.

Роббі Колтрейн

Як повідомляє видання TheSun, в якому опублікований знімок Колтрейна на візку, актор заявив, що протягом двох років відчуває "постійний біль", і що його стан тільки погіршується. Три роки тому він за порадою лікарів навіть схуд, але це йому не допомогло.

Роббі Колтрейн
Associated Press

Повідомляється також, що актор готується до операції на коліні, яку будуть проводити в США і сподівається, що після відновлення суглоба йому стане краще.

Варто зазаначити, що Роббі вважається зірка першої величини. Слава до нього прийшла на початку дев'яностих, після виходу на екрани телесеріалу "Крекер". За виконання ролі доктора Едді "Фітца" Фітцжеральда він три роки поспіль був удостоїний премії Британської академії кіно і телебачення (BAFTA). А від 2001-го він знявся у восьми частинах саги про Гаррі Поттера і став найулюбленішим велетнем всіх англійських дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції