Акторка розповіла про стосунки з Дарреном Аранофскі.

Поки у Мережі намагаються з'ясувати, чи винна акторка Дженніфер Лоуренс у розлученні свого колеги зі стрічки "Пасажири" Кріса Пратта, зірка розповіла подробиці свого особистого життя.

Лоуренс стала героїнею свіжого випуску глянцю Vogue. В інтерв'ю виданню Дженніфер вперше підтвердила роман із американським режисером Дарреном Аранофскі.

"Між нами виник енергетичний потяг. Мене тягнуло до нього. Я не знаю, що він відчув про мене", - згадала Джен першу зустріч із режисером на знімальному майданчику.

Даррен Аранофські
East News
Даррен Аранофські

За словами Лоуренс, її полонила прямолінійність Аранофські.

"У мене були стосунки до цього, в яких я просто плуталася. Але з ним ніколи не буває плутанини", - сказала акторка про Даррена.

До слова, 26-річну Дженніфер абсолютно не хвилює чимала різниця у віці з 48-річним Дарреном. Знаменитість не помічає цього.

Нагадаємо, про роман Дженніфер Лоуренс та Даррена Аранофські почали говорити ще рік тому. Закохані вперто не коментували особисте життя навіть після того, як їх заскочили під час поцілунків просто на вулиці.

До слова, у вересні цього року на широкі екрани вийде детективний фільм "Мама", режисером якого став Аранофські. Головну роль у картині зіграла Дженніфер Лоуренс.

Залиште свій коментар