Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Голосу країни" Наталія Гордієнко нагадала про себе кліпом на українськомовну пісню

Виконавиця після перерви повернулася на українську сцену з оновленою програмою.

Українська співачка Наталія Гордієнко, яка минулоріч вдруге стала мамою у День закоханих, повернулася на сцену після певної перерви.

Артистка представила нову пісню "Тільки тебе" з оновленої програми і кліп до неї. Знімання відео відбувалися на Кіпрі. Режисером став Максим Тужилін.

"Насправді музику я не залишала. Просто через певні обставини стало істотно менше публічних виступів і нового матеріалу. Мені є що сказати слухачеві та глядачеві. Вірю, що любов і добро переможуть, і хочу про це співати. Без ванільних текстів і рожевих окулярів – про справжні жіночі емоції. Я хочу поділитися власним відчуттям світу і спробувати зарядити позитивними емоціями тих, хто гостро відчуває їхню нестачу", - сказала Гордієнко.

Наталія Гордієнко набула широкої популярності після участі в першому сезоні шоу "Голос країни", де працювала з тренером Діаною Арбеніною. Після шоу вона отримала кілька пропозицій співпраці від міжнародних лейблів і українських продюсерів, підписала контракт зі світовим гігантом Universal Music і успішно розвивала кар'єру, записуючи нові пісні, знімаючи кліпи та збираючи концертні майданчики, в тому числі й з англомовною програмою під псевдонімом Tasha G.

У розквіт кар'єри Наталія вийшла заміж за медійника і спортсмена Павла Черепіна. За цей час у пари з'явилося двоє дітей, і на деякий час Наталія пішла зі сцени заради сім’ї, підтримуючи чоловіка в його кар'єрі.

Наприкінці 2017 року Наталія зібрала менеджерську команду, яку очолив Павло Черепін, і почала роботу над новим матеріалом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції