Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Гри престолів" Хіді розповіла, чому у відвертій сцені ганьби її замінила дублерка

Акторці довелося виправдатися перед шанувальниками.

Фанати знаменитого серіалу "Гра престолів" були дещо розчаровані однією з серій.

Прихильники "ігор" почуваються ошуканими через те, що оголену акторку Ліну Хіді, яка грає Серсею Ланністер, замінила дублерка.

Хіді довелося виправдатися через "обман" і пояснити, чому вона скористалася допомогою дублерки під час пікантної сцени.

"Деякі люди думають, що я не така гарна акторка, раз не показала всім свої груди. І знаєте що? Мене це дійсно шокувало. Я знімалася оголеною, мене це зовсім не бентежить. Але я дуже емоційна акторка, це визначає мою роботу - я не знаю іншого способу грати. Це дуже сильно впливає на мене. І думка про те, щоб три дні знімати одну і ту ж сцену голою, змушувала мене злитися. А я не хотіла злитися. Не думаю, що Серсея злилася. А прекрасна Ребекка Ван Клів (дублерка) змогла правильно контролювати себе, будучи абсолютно голою, але я бачила, що і для неї це було важко. Я знімаюся постійно і тепер у мене є діти, так що я вирішила, що це занадто", - пояснила Хіді.

Гра престолів Лена Хіді

Нагадаємо, що у фіналі "Гри престолів" на шанувальників серіалу чекала відверта сцена - абсолютно гола Серсея Ланністер, роль якої виконує Ліна Хіді, пройшлася вулицями Королівської Гавані. Героїня Хіді була поміщена у в'язницю релігійними фанатиками за свою аморальну поведінку. Щоб опинитися на волі, Серсеї довелося відрізати волосся і абсолютно голою пройтися через нетрі Королівської Гавані, піддаючись образам місцевого населення.

Як згодом з'ясувалося, голою знімалася не Хіді, а її дублерка. У серіалі дублерці домалювали голову артистки.

Гра престолів Лена Хіді

До слова, днями вийшов проморолик до нового сезону "Гри престолів". Глядачі побачать першу серію вже 24 квітня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції