Зірка "Гри Престолів" Кларк показала фото з лікарні, де її рятували після інсульту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка стала гостею CBS Sunday Morning.

Відома акторка, зірка фентезійної саги "Гра Престолів" Емілія Кларк, яка нещодавно зізналася, що два рази пережила крововилив у мозок, наразі поділилася знімками, зробленими ще 2011 року під час її госпіталізації.

Знаменитість стала гостею ефіру CBS Sunday Morning, де  згадала про свою боротьбу за життя і вперше показала фотографії, зроблені у лікарні, де її рятували після інсульту.

Емілія Кларк_1
cbsnews.com

На знімках, які показала Кларк, має виснажений, змарнілий і блідий вигляд, а на одному з фото на голові Кларк видно катетер для виведення післяопераційної рідини.

Емілія Кларк_3
cbsnews.com

Емілія зізналася, що вилікуватися їй якоюсь мірою також допомогла її персонаж Дейєнеріс Таргаріен.

"Ти йдеш на знімальний майданчик, граєш крутого персонажа, проходиш крізь вогонь, розмовляєш з сотнями людей, і тебе просять працювати якомога старанніше. І це врятувало мене від думки про власну смерть", - заявила зірка.

Емілія Кларк_2
cbsnews.com

Нагадаємо, Емілія Кларк за час роботи над проектом "Гра Престолів" перенесла дві операції на головному мозку. Перший крововилив в мозок стався після закінчення знімань першого сезону,  під час тренування у спортзалі. Лікарі тоді попередили Кларк, що в будь-який момент може лопнути інша аневризма. Щоб уникнути розриву Кларк зробили операцію, яка виявилася невдалою, - і лікарям довелося її оперувати знову. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції