Перейти до змісту
Зірка "Гри Престолів" Кларк показала фото з лікарні, де її рятували після інсульту

Акторка стала гостею CBS Sunday Morning.

Відома акторка, зірка фентезійної саги "Гра Престолів" Емілія Кларк, яка нещодавно зізналася, що два рази пережила крововилив у мозок, наразі поділилася знімками, зробленими ще 2011 року під час її госпіталізації.

Знаменитість стала гостею ефіру CBS Sunday Morning, де  згадала про свою боротьбу за життя і вперше показала фотографії, зроблені у лікарні, де її рятували після інсульту.

Емілія Кларк_1
cbsnews.com

На знімках, які показала Кларк, має виснажений, змарнілий і блідий вигляд, а на одному з фото на голові Кларк видно катетер для виведення післяопераційної рідини.

Емілія Кларк_3
cbsnews.com

Емілія зізналася, що вилікуватися їй якоюсь мірою також допомогла її персонаж Дейєнеріс Таргаріен.

"Ти йдеш на знімальний майданчик, граєш крутого персонажа, проходиш крізь вогонь, розмовляєш з сотнями людей, і тебе просять працювати якомога старанніше. І це врятувало мене від думки про власну смерть", - заявила зірка.

Емілія Кларк_2
cbsnews.com

Нагадаємо, Емілія Кларк за час роботи над проектом "Гра Престолів" перенесла дві операції на головному мозку. Перший крововилив в мозок стався після закінчення знімань першого сезону,  під час тренування у спортзалі. Лікарі тоді попередили Кларк, що в будь-який момент може лопнути інша аневризма. Щоб уникнути розриву Кларк зробили операцію, яка виявилася невдалою, - і лікарям довелося її оперувати знову. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин