Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Гри престолів" Ліна Гіді зізналась, що її кар'єра постраждала через Вайнштейна

Через відмову від сексу з продюсером акторці перестали пропонувати ролі.

Голлівудська акторка, виконавиця ролі Серсеї Ланністер у серіалі "Гра Престолів" Ліна Гіді, яка вже розповідала про домагання з боку Гарві Вайнштейна, наразі поділилася своїми роздумами щодо відмови від сексу з горезвісним продюсером.

Серсея Ланністер
flickr.com

Як повідомляє видання The Times, зірка фентезійної саги розповіла, що її кар'єра постраждала через домагання голлівудського продюсера.

За словами артистки, кінематографіст двічі натякав їй на секс, проте отримав відмову. Після цього студія Miramax, співзасновником якої є Вайнштейн, припинила пропонувати Гіді ролі в своїх проектах.

"Чорт, може те, що я не переспала з ним, вплинуло на ціле десятиліття моєї кар'єри. До цих випадків я двічі працювала з Miramax, але потім нічого не було", - зізналась акторка.

Ліна Хіді
Associated Press
Ліна Хіді

Також зірка заначила, що вперше зустріла Вайнштейна 2005 року на Венеційському кінофестивалі. Тоді він покликав її на прогулянку, під час якої дозволив собі "непристойні вирази і жести". Через кілька років, коли вони побачилися в Лос-Анджелесі, продюсер почав ставити запитання про особисте життя Гіді, а потім запросив її в свій готельний номер.

Акторка підкреслила, що її цікавить тільки робота, на що кінематографіст наказав їй про це нікому не розповідати, ні менеджеру, ні агенту.

Нагадаємо, у руйнуванні своєї кар'єри Вайнштейна також звинуватила популярна акторка Ешлі Джадд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції