Зірка "Гри Престолів" Софі Тернер зізналась, що  коханий врятував її від анорексії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка відверто розповіла про своє здоров'я.

Популярна акторка, зірка серіалу "Гра Престолів" Софі Тернер, яка нещодавно потайки вийшла заміж за музиканта Джо Джонаса, зізналась, що саме він практично врятував їй життя.

23-річна знаменитість в нещодавньому інтерв'ю виданню The Sunday Times зізналась, що страждала на розлад харчової поведінки. 

Дівчина розповіла, що виснажувала себе голодуванням та постійним підрахунком калорій.

"Це ніби захопило мій розум. Це було все, про що я думала. Я була схиблена на підрахунку калорій, адже перебувала в центрі уваги в найбільш незручні, невпевнені в собі роки і відчувала труднощі з адекватним сприйняттям своєї зовнішності", - зізналась Софі.

Софі Тернер
Associated Press

 За її словами бувало так, що вона іноді цілодобово їла тільки горіхи. Від нестачі калорій у неї протягом року не було місячних. Лише тоді 19-річна Софі вирішила звернутися до лікарів.

Однак саме тоді вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Джо Джонасом, який практично і врятував її від анорексії. Музикант дав їй зрозуміти, що голодування - не вихід із ситуації. 

Софі Тернер
Associated Press

"Він сказав, що не може бути зі мною, поки я не полюблю себе. Він не може бачити, що я кохаю його більше, ніж саму себе. Він врятував мені життя", - згадала акторка.

Нагадаємо, раніше Софі розповідала, що кілька років тому ще й пережила депресію, в результаті якої навіть подумувала про суїцид.

Залиште свій коментар

Вибір редакції