Зірка "Гри престолів" звинуватила Мериліна Менсона в насильстві: "Майже знищив мене"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірка "Гри престолів" звинуватила Мериліна Менсона в насильстві: "Майже знищив мене"

Associated Press

Акторка Есме Б'янко перебувала у стосунках з музикантом.

Після того, як акторка Еван Рейчел Вуд звинуватила Мериліна Менсона у насильстві, майже не щодня з'являються нові жертви музиканта.

Associated Press

Так, британська акторка Есме Б'янко, відома за своєю роллю у "Грі Престолів", заявила, що була жертвою артиста під час їхніх стосунків.

За словами Б'янко, 2009 році Менсон запросив її на знімання свого кліпу, щоб вона грала жертву насильства, яке виявилося справжнім. Проте це не злякало акторку і в них з рокером почалися стосунки.

Есме зазначила, що як тільки вона переїхала до Мериліна, він почав повністю контролювати її життя — від вимоги носити певний одяг до заборон на вихід з квартири і контролю її кола спілкування, йдеться у виданні The Cut

Я почувалася ув'язненою, все робила заради його задоволення. Всіх, з ким я говорила, він повністю контролював, рідним я дзвонила, ховаючись в туалеті 

повідомила зірка

Також, жінка розповіла, що Менсон по-справжньому нападав на неї під час сексу, різав її ножем, примушував жити за його правилами, а після того, як він переслідував її по квартирі з сокирою, вона втекла з його будинку, поки він спав.

Нагадаємо, скандал навколо Мериліна Менсона почався після того, як його екснаречена, заявила, що він декілька років ображав та знущався з неї.

А днями співачка Фібі Бріджерс розповіла про "кімнату для зґвалтувань" в будинку Менсона.

Загалом про фізичне і психологічне насильство з боку виконавця розповіли вже більше десятка жінок. Однак сам музикант стверджує, що такі заяви  про насильство — це "жахливе спотворення реальності".

Наступна публікація