Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка каналу "1+1" Єгор Гордєєв шукає господаря для цуценяти лабрадора

У пса ведучого "Сніданку з 1+1" народилося 8 цуценят.

Пес ведучого "Сніданку з 1+1" Єгора Гордєєва - чорний лабрадор Джум, який вже сам став телезіркою, нещодавно вперше став батьком. В нього народилося 8 цуценят.

За традицією, яка існує у кінологів, один песик залишається господарям батька, інші – матері. Єгор та його сім’я вирішили не продавати цуценя, а віддати його у добрі руки – тому, кому чотирилапий друг найбільше потрібен.

ВідеоТелеведучий Єгор Гордєєв і його лабрадор Джум - гості студії "Сніданку з 1+1"

Ведучий "Сніданку з 1+1" - сьогодні в ролі гостя студії. Він прийшов у прямий ефір не сам, а зі своїм вірним другом, лабрадором Джумом, який нещодавно став татом. Тепер Єгор приготував для глядачів "Сніданку" сюрприз - він готовий подарувати цуценя лабрадора, а за яких умов - дивіться розмову з телеведучим. 

Телеведучий Єгор Гордєєв і його лабрадор Джум - гості студії "Сніданку з 1+1"

Зараз песику вже півтора місяця, поки його кличуть Синька – за те, що на сонці його хутро відблискує синім кольором. Він чистокровний лабрадор, родичі якого світові та європейські чемпіони. Це означає, що собака матиме спокійний характер та може стати хорошим поводирем.

Лабрадор Єгора Гордєєва_2
прес-служба каналу "1+1"

"Таке цуценя коштує мінімум 500-600 доларів. Але ми ніколи не заробляли на собаках і хочемо, аби песик просто дарував комусь радість. Тому готові поділитися радістю безкоштовно – віддамо його в хороші руки тому, хто буде його любити. Я прошу усіх охочих написати, навіщо вам собака, та чому вам потрібен саме цей чорненький чистокровний лабрадор", - каже Єгор Гордєєв.

Лабрадор Єгора Гордєєва_3
прес-служба каналу "1+1"

Своїми історіям можна ділитися у коментарях під дописом на сторінці "Сніданку з 1+1" у Facebook. Крім того, важливо зазначити умови, в яких житиме песик, наскільки комфортно та безпечно буде собаці. Єгор особисто прочитає усі історії та обере майбутнього господаря наступного тижня.

Нагадаємо, батько цуценяти – Джум – свого часу став першим в Україні собакою-оператором та вів стрім зі студії "Сніданку з 1+1", відтоді завоювавши прихильність глядачів. Він обожнює ласощі, проте його господар Єгор Гордєєв ретельно стежить за його формою, адже Джум – спортсмен. Єгор навчив його рятувати людей на воді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції