Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Кварталу 95" Фаталов згадав, як дворічний син спостерігав за ним у "Слузі народу"

Актор розповів про зворушливий випадок.

Сьогодні в студії "Сніданку з 1+1" Міка Фаталов, який зіграв главу СБУ в серіалі "Слуга народу. Від любові до імпічменту", розповів про свою роль, прізвисько серед колег і про те, хто його надихає у творчій кар'єрі.

Міка зізнався, що попри популярність і впізнавану зовнішність, не почувається знаменитим. За словами актора, спершу йому було непросто на знімальному майданчику, але вжитися в роль допомогли досвідченіші колеги:

"Мої рідні часто підколюють мене, оскільки сам я не схожий на свого персонажа. Вони кажуть: "Який ти СБівець?!". Тому вжитися в роль мені дуже допомогли люди, які були навколо і могли поділитися своїм акторським досвідом. Вони могли дати раду з приводу жестів або емоцій в кадрі, акторських хитрощів. Особливо багато сил вклав режисер Олексій Кірющенко".

Міка Фаталов "Квартал 95"_3
прес-служба каналу "1+1"
Міка Фаталов у серіалі "Слуга народу. Від любові до імпічменту"

Актор також розповів про зворушливий випадок, як його молодший син нещодавно вперше побачив батька в серіалі "Слуга народу. Від любові до імпічменту":

"Нещодавно я показав частину серії "Слуги народу" своєму молодшому сину, йому два роки. Він побачив мене, впізнав і засміявся. А під час сцени, де Вова ходить порожнім Хрещатиком і кричить: "Люди! Де люди?!", він цілих три хвилини заворожено дивився на екран і не міг відірватися. Ось такі моменти мене надихають найбільше", - зізнається актор.

ВідеоМіка Фаталов поділився враженнями від другого сезону "Слуги народу"

Харизматичний Міка зізнався, що мріяв вийти на сцену разом з акторами студії "Квартал 95" ще задовго до того, як з'явилася така можливість. У студентські роки він виступав з командами "КВК" разом зі своїм однокурсником Євгеном Кошовим, а пізніше став адміністративним директором проекту "Вечірній Квартал". Зараз актор не тільки виступає в шоу студії "Квартал 95", а й активно знімається в кіно. Розвивати акторські навички Міку надихає його родина і дружній колектив:

"Моїми головними натхненниками є дружина і двоє дітей. І звичайно, колектив. Це люди, які давно зі мною і можуть підтримати в будь-який момент, іноді підштовхнути до певних дій або дати пораду".

Міка Фаталов "Квартал 95"_1
прес-служба каналу "1+1"
Степан Казанін та Міка Фаталов

Цікаво, що Міка Фаталов за сумісництвом є концертним директором студії "Квартал 95" та веде фінансові справи під час гастролей, за що отримав цікаве прізвисько від своїх колег - "Хваталов".

Фінальні серії "Слуги народу. Від любові до імпічменту" дивіться в ефірі "1+1" від понеділка до четверга о 20:20.

Залиште свій коментар

Вибір редакції