Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Кварталу 95" Кошовий приміряв довгу перуку та заговорив українською

Актор вранці завітав до студії "Сніданку з 1+1".

Зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий, який обвінчався з дружиною, сьогодні, 2 березня, завітав до студії "Сніданку з 1+1".

Там ведучі Руслан Сенічкін та Людмила Барбір, обговорюючи архівне фото Жені з волоссям, яким він поділився в Instagram, приміряли на нього довгу перуку. Як пожартувала Барбір: "Це Людочку забули загримувати".

Євген Кошовий у "Сніданку з 1+1"_1

Євген Кошовий у "Сніданку з 1+1"_2

Кошовий розповів ведучим, що на каналі "1+1" від "Кварталу 95" невдовзі стартує багато цікавих прем’єр.

"О 20.15 стартує, це прем’єра, фестиваль четвертого сезону "Ліги сміху", який відбувся в Одесі. Далі це будуть "Ігри приколів", одразу після "Ліги сміху". І минулої суботи розпочався новий сезон проекту "Розсміши коміка. Діти", йде щосуботи", - зробив анонс Євген.

Актор також зізнався, у чому полягає складність суддівства на проекті "Розсміши коміка. Діти"

"Завжди складно сказати дитині, що вона програла. Ви не уявляєте, який це жах. Ти кажеш, що дитина програла, незалежно від віку, дитина все одно плаче. Як її заспокоїти за лаштунками, - не знаю. Хочу дати пораду, хто приходитиме, це більше для батьків, якщо дитина виграла навіть 1000 гривень і вона відчуває, що складно нас розсмішити, залишайте ту тисячу. Забирайте гроші і йдіть купіть чупа-чупс", - сказав Кошовий.

Окрім того, Євген Кошовий приголомшив українською мовою. Як відомо, у житті та на сцені Євген говорить російською, однак останнім часом все ж заговорив українською та знімає свої блоги також українською.

За словами актора, він вивчає мову самостійно, без викладача.

"Ні, я не вчуся окремо. Ви знаєте, я знав українську мову ще з 11 класу. Я розмовляю і російською і українською мовами, я не бачу у цьому жодних перешкод, мені головне, щоб людина була хороша. А українську мову я вчив протягом 11 років у школі і зараз моя вчителька Любов Дмитрівна, якщо вона мене дивиться, я теж говорю українською мовою. Якщо чесно, п’ятірки з української літератури у школі я отримував лише завдяки своїй пам’яті, тому що за 15 хвилин до уроку я вивчав вірш, який треба було вивчити вчора", - розговорився Кошовий.

Євген зізнався, що його старша донька Варвара пішла стопами знаменитого батька.

"І, до речі, Варвара Кошова, вчителько, не слухайте, також вона вчить вірш таким чином. Вчора, до речі, чи то вона відкрила у собі такий талант, чи ми раніше не помічали, але вона почала писати вірші. При чому вірші такі, не дитячі", - похвалився талантами доньки Євген.

Нагадаємо, що раніше оператор-постановник "Сніданку з 1+1" здивував Кошового неймовірною схожістю на Пікалова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції