Зірка "Кварталу 95" Кошовий розповів, як готував доньку до "Голосу. Діти"

Актор попередив дівчинку, що це важка робота.

Донька зірки студії "Квартал 95" Євгена Кошового Варвара, яка брала участь у проекті "Голос. Діти", вже зараз починає активно ставати артисткою, йдеться у "Світському житті".

Спочатку Варя брала участь у шоу "Розсміши коміка", потім у проекті "Голос. Діти", а потім – "Вечірній квартал". Однак Євген, який знає шоу-бізнес з іншої сторони, не проти, аби донька розвивалася у цьому напрямку

"На коміка я ж не знав, що вони підуть, тому для мене це був сюрприз і це було видно, напевно, по моїй фізіономії. А на "Голос. Діти" – я її попереджав одразу, що це дуже важка робота. Вона сиділа по 12 годин на репетиціях, вона розуміла, що це важко. Але якщо у людини є до цього завзяття, то чому б ні, чому б не спробувати", - пояснив Кошовий.

Актор зауважив, що попри свої зв'язки у шоу-бізі, не хоче домовлятися за доньку, оскільки вважає за потрібне, аби вона відчула на собі шлях артистки

"Я не хочу, щоб вона почувалася мажором, знаєте, у якого є зірковий батько, який всюди  проштовхує. Я хочу, щоб вона відчула це сама", - наголосив Євген.

Варвара ж, своєю чергою, все одно дуже хоче стати артисткою

"Я хочу бути артисткою, яка вміє все: танцювати, співати, на піаніно грати. От так от", - заявила дівчинка.

Нагадаємо, Кошовий зізнався, що напився після несподіваного виступу доньки у "Розсміши коміка.Діти". Для гумориста візит доньки на шоу був несподіванкою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: