Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Кварталу 95" Кравець розповіла про містику в її житті та пророчі сни

Тренери "Ліги сміху" згадали про паранормальні явища, які з ними траплялися.

Напередодні одного з наймістичніших свят у році - Геловіну і Дня всіх святих тренери "Ліги сміху" розповіли, чи часто у їхніх життях відбуваються нез'ясовні речі.

Так, за словами Олени Кравець, перед народженням двійні вона дуже часто бачила віщі сни, які її надто насторожували. Також артистка згадала, як одного разу читала молитву просто на знімальному майданчику.

"Одного разу на зніманнях нашого проекту "Україно, вставай!" відбувся дійсно незрозумілий випадок. За сценарієм ми повинні були зняти номер, в якому Женя Кошовий нібито подружився з сатаністами. Дубль за дублем, але нічого не вдається зняти. Потім я згадала, що цього дня був Яблучвий спас, і сказала про це хлопцям. Мовляв, напевно, варто прочитати "Отче наш". Вони спочатку не поставилися до моїх слів серйозно. Але коли я таки прочитала молитву, сцену одразу зняли", - поділилася Кравець.

А ось Юрій Горбунов побачив добрий знак у падінні освітлювача.

"З містикою, слава богу, в моєму житті нічого не пов'язано. Але іноді я бачу віщі сни. Пам'ятаю, мені одного разу наснилося, що я подавав милостиню якомусь бездомному на ім'я Микола. Чому саме це ім'я, навіть не знаю. А наступного дня, побачивши на вулиці людину, я підійшов до неї, дізнатися заради інтересу, як її звуть, і він теж опинився Колею. Пам'ятаю ще, як колись перед початком вистави з 4-метрової висоти впав наш освітлювач. Слава Богу, нічого собі не пошкодив. Але всі думали, що це поганий знак. Попереду гастрольний тур, мовляв, все завалиться і не вийде. А виявилося зовсім навпаки".

Юрий Горбунов
Юрій Горбунов

Ігор Ласточкін поділився, як вони з колегами "дожартувалися" на заборонені теми.

"Іноді під час створення номерів ми жартуємо на різні заборонені теми, і це налаштовує нас, так скажімо, на потрібний лад. Так от, одного разу ми так зажартувалися, що через наше словесне богохульство картина двічі впала зі стіни. Після цього ми, звичайно ж, перестали жартувати на ці теми".

Игорь Ласточкин
Ігор Ластівчин

Зауважимо, що в першому півфіналі Ліги сміху", який покажуть на "1+1" о 20:15, виступлять команди "Відпочиваємо разом" (Оля Полякова), "Тріо різні" (тренер Олена Кравець) і "Вінницькі" (тренер Юрій Горбунов). А у театральному конкурсі за умовами гри разом з командами на сцену вийдуть запрошені зірки. Цього разу глядачі в несподіваних образах побачать Дашу Астаф'єву, Юрія Ткача та Дмитра Комарова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції