Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Останнього москаля" Ігор Скрипко готується до весілля з українкою

Актор вперше показав обраницю.

Відомий актор, зірка серіалу "Останній москаль" Ігор Скрипко  вперше розповів про свою наречену і майбутнє весілля.

У інтерв'ю виданню Viva, Скрипко розповів, що знайшов свою обраницю Христину в Україні. За словами Ігоря, його наречена, з якою вони разом вже три роки, є директоркою однієї української кінокомпанії і в Москві у неї є два бізнес-проекти.

Ігор Скрипко з нареченою_1
viva.ua

Цікаво, що познайомилась пара в Інтернеті.

"Ми познайомилися в Інтернеті. Христина написала мені "ВКонтакте" після прем'єри серіалу "Останній Москаль", це була дуже смішна історія. Вона написала, що я дуже сподобався її мамі і їй би дуже хотілося приїхати до мене на спектакль в Москву. Я їй сказав дату вистави і запросив приїхати. Вона прилетіла, а спектакль в цей день скасували через хворобу іншого артиста. І що було робити? Ми пішли гуляти і прекрасно провели вечір. А вранці списалися і пішли разом снідати. Потім ми зустрілися вже в Києві, коли знімали другий сезон "Москаля", - поділився актор.

Ігор Скрипко з нареченою_3
viva.ua

Зірка дуже ніжно відгукується про свою наречену та зазначає, що між ними існує космічний зв'язок.

"У нас з Христиною космічний зв'язок. Наша історія не про якусь божевільну пристрасть, а про мудрі стосунки, теплі і дуже близькі. Це було не кохання з першого погляду, а довге притирання, яке переросло в дуже серйозну близькість. В нашій історії ми можемо розписатися в будь-який день", - заявив Ігор.

Ігор Скрипко з нареченою_4
viva.ua

Однак за словами актора, вони досі не вирішили щодо святкування весілля.

"Ми ще точно не вирішили, де буде весілля, оскільки все може статися спонтанно. Звичайно, у нас є думки відгуляти на дві країни, а, може, навіть і на три", - зазначив Скрипко.

Нагадаємо, Ігор Скрипко досить частий гість в Україні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції