Зірка "Останнього москаля" Задніпровський розповів про "протекцію" та заздрощі у серіалі

Дружина актора зіграла епізодичну роль у стрічці.

Заслужений артист України Назар Задніпровський, який зіграв в "Останньому москалі" головного забіяку, намагався подати свою роль кумедною та красивою, йдеться у "Світському житті".

"Хтось же повинен бути подразником у селі. Оце я і є ось такий подразник усього негативу, що є в українському народі. Не буду називати характеристики: жадібність, злість, заздрість. Я намагався усе це об'єднати і красиво, смішно подати", - зазначив він.

Прокоментував Задніпровський і новий "рівень" своєї популярності, оскільки раніше він був дещо в тіні свого відомого батька.

"Це як знову масло підлилося у вогонь. Новий сплеск якогось визнання, заздрощів  колективі, тому що ну не всі ж мене люблять. Далеко не всі. Деякі актори роблять зауваження: "Менше комікуй", тому щ ж всі – критики, усі народні артисти і знають як тобі грати. Я на це кажу, що є режисер і всі питання до нього", - підкреслив Задніпровський.

Актор не приховує, що певним чином займався протекцією на знімальному майданчику.

"Дружина моя, можна приїде до вас, по пробується – я казав. "Так, нам потрібні акторки. А діти у вас є? Обов'язково хай із сином приходить, нам потрібний ще і хлопчик" - відповіли. В результаті, хлопчик не підійшов по якимось параметрам, а дружина дуже сподобалася. Питали, чого вона в першому сезоні не знімалася. Я казав, що тоді тільки доця народилася, вона із доцьою була", - поділився актор.

Назар додав, що його сину сподобалася роль тата у серіалі, про що він коротко його сповістив.

Нагадаємо, Осадча, Горбунов та Сумська першими побачили "Останній Москаль-2".

ВідеоНазар Задніпровський привів у другий сезон "Останнього Москаля" свою дружину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: