Зірка "Папіка" Петрожицька зізналася, чому приховує свого бойфренда

Зірка "Папіка" Петрожицька зізналася, чому приховує свого бойфренда

Фото: instagram.com/svitsketv

Також акторка прокоментувала зміну іміджу.

Українська акторка, зірка серіалу "Папік" Дар’я Петрожицька, яка нещодавно вперше показала фото зі своїм бойфрендом,  прокоментувала, чому приховує коханого.

Так, у програмі "Світське життя" учасниця шоу "Танці з зірками" переконана, що "щастя – любить тишу".

"Я нарешті для себе зрозуміла значення цієї фрази. Я розумію, що про нього дізнаються. Я його називаю "мій секрет". Він про це знає. Він, мабуть, теж хотів би опублікувати зі мною фотографію. Але я з ним це обговорила і кажу: "Вибач". Хочу, щоб він був поки що лише мій", – зізналася артистка.

Крім того, знаменитість прокоментувала зміну іміджу. Так, нещодавно Дар’я відрізала довге волосся та зробила стильне каре. Акторка зазначила, що зробила це не заради знімань.

"Це була взагалі моя ідея: "Чи можна, я обріжу волосся, тому що я хочу його підлікувати, після знімань?". Типу з питанням, чи буде третій сезон. Минуло два дні і телефонний дзвінок: "А давай просто у "Папіку" обріжемо? От у Лізи зміниться так життя". Заради цього серіалу, мені здається, я була готова на все. Сказали б голомозою – я була б голомозою", – поділилася Петрожицька.

Зірка серіалу "Папік" зізналася, чому приховує свого коханого

Зірка серіалу "Папік" зізналася, чому приховує свого коханого

Нагадаємо, раніше Дар’я Петрожицька вперше зізналася, що втратила дитину. Акторка втратила малюка в 20 років.

Повʼязані теми:

Наступна публікація