Зірка радянського кіно зізналась у домаганнях з боку відомого актора: "Клав мені руки між ніг"

Зірка радянського кіно зізналась у домаганнях з боку відомого актора: "Клав мені руки між ніг"

Фото: instagram.com/elproklova

Олена Проклова приголомшила неочікуваним зізнанням.

Відома російська акторка Олена Проклова звинуватила в сексуальних домаганнях відомого актора, ім'я якого вирішила не оголошувати.

67-річна зірка радянського кіно у подробицях розповіла, як в дитинстві стала жертвою насильницьких дій.

В ефірі програми "Секрет на мільйон" акторка зізналася, що все життя боялася сексу через пережиту травму у 12-річному віці. Тоді за словами Олени, під час знімань одного з фільмів її переслідував та залицявся один із режисерів картини. 

Фото: instagram.com/elproklova

Однак на жаль це були не єдині до неї домагання. Проклова зауважила, що у 15 років на неї звернув увагу один відомий актор.

"Сказав, що буде готувати мене до вступу. Після знімань відвіз до лісу і попросив читати байку. Потім він обійшов мене ззаду і взяв за груди. Клав мені руки між ніг", - пригадала зірка.

Олена зізналась, що після цього чоловік змушував її бачитись з ним майже щодня, схиляючти до орального сексу.

"Я повинна була торкатися його члена, який я ненавиділа просто... Мені хотілося втекти, а він роздягав мене. Змушував лежати оголеною поруч, в той час як сам себе задовольняв", - приголомшила зізнанням зірка.

Примітно те, що такі їхні стосунки тривали близько двох років і  закінчилися вже після її знайомства з майбутнім чоловіком.

Коханець юної зірки був невдоволений її відмовою влаштувавши скандал і навіть вдаривши її.

Олена наголосила, що вважає, що саме через ці інциденти у неї не складалося особисте життя.

"Як тільки справа доходить до сексу, я одразу хочу закритися, я цього боюся. У мене страх і жах перед фізичною близькістю", - зізналася акторка. 

Те, що Проклова не назвала імені свого кривдинка, вона пояснила тим, що у нього сім'я, діти, онуки, величезна кількість учнів і шанувальників, додавши, що їй шкода цю людину, оскільик вважає його хворою людиною.

Нагадаємо, не так давно Олена Шоптенко розповіла, як стала жертвою домагань. Коли майбутній знаменитості було 15 років, до неї чіплявся в метро дорослий чоловік.

Повʼязані теми:

Наступна публікація